30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Więcej widoków

Trawa "Wimbledon" 5kg, marki Kalnas

Kod produktu (SKU): 20948

Oceń ten produkt jako pierwszy

Normalna cena: 85,87 zł

Special Price 76,99 zł

Dostępność: Dostępne

Jeśli Twój trawnik bywa miejscem intensywnych zabaw dzieci, rodzinnych zawodów sportowych albo wieloosobowych imprez, zwróć uwagę na to, aby trawa, którą kupujesz była wytrzymała i odporna na wdept...
Opis
Szczegóły

Jeśli Twój trawnik bywa miejscem intensywnych zabaw dzieci, rodzinnych zawodów sportowych albo wieloosobowych imprez, zwróć uwagę na to, aby trawa, którą kupujesz była wytrzymała i odporna na wdeptywanie.
Trawa ogrodowa powinna składać się z kilku gatunków roślin odpornych na czynniki atmosferyczne oraz przyjmujących się na glebach różnego rodzaju. Trawa Wimbledon to mieszanka traw gazonowych czyli dywanowych. Tego rodzaju darń charakteryzuje się powolnym wzrostem oraz soczystym, jasnozielonym kolorem. W jej skład wchodzą nasiona wiechlin łąkowych, dwóch odmian kostrzewów czerwonych oraz rajgrasów angielskich .Jest to trawa o charakterze sportowym, przeznaczona na boiska, inne tereny sportowe oraz miejsca, gdzie wymagana jest duża wytrzymałość na wzmożone użytkowanie.
Jeśli wiesz, ze Twój trawnik będzie intensywnie użytkowany a chcesz, żeby nie utracił przez to gęstości i pięknego wyglądu, zakup trawę Wimbledon już dziś w naszym sklepie.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EANwimbon5
Index dostawcywimbon5
Nazwa katalogowaTrawa "Wimbledon" 5kg, marki Kalnas
Waga (kg)5
ZastosowanieIntenywne użytkowanie
MarkaKalnas
Recenzje
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Trawa "Wimbledon" 5kg, marki Kalnas

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.