30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Więcej widoków

Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" marki Greenmill

Kod produktu (SKU): 22298

Oceń ten produkt jako pierwszy

139,95 zł

Dostępność: Dostępne

1 i

Short Description

Dane podstawowe: Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" Kuta stal węglowa C55 z powłoką nieprzywierającą Wymiary: 81x18cm Plastikowa osłona głowicy wielorazowego użytku Waga głowicy 1800g Trzonek wykona...

Opis

Szczegóły

Dane podstawowe:

Siekiera rozłupująca 2550g 31.5"
Kuta stal węglowa C55 z powłoką nieprzywierającą
Wymiary: 81x18cm
Plastikowa osłona głowicy wielorazowego użytku
Waga głowicy 1800g
Trzonek wykonany z nylonu wzmocnionym włóknem węglowym
Oferowana z kartą. Logo na trzonku.

Opis szczegółowy:
Nowoczesna siekiera rozłupująca dla wymagających użytkowników z lekkim trzonkiem. Ostrze rozszerzone w kszałcie szerokiego klina. Lekki, pusty w środku trzonek jest doskonale wyważony: środek ciężkości znajduje się blisko ostrza przez co praca jest mniej męcząca niż w tradycyjnych siekierach z trzonkami drewnianymi, metalowymi lub plastikowymi. Ostrze wykonane jest metodą odkuwania ze stali C55, polerowane a nastepnie wstępnie naostrzone i pokryte szarą warstwą nieprzylegającą. Ostrze posiada specjalne wcięcie u podstawy, które ułatwia rozłupywanie. Specjalna mieszanka tworzywa: nylonu z włóknem szklanym zapewnia wytrzymałość trzonka. Zakończenie trzonka pokryte jest miękka warstwą antypoślizgową (TPR). Waga całkowita: 1550g. Waga ostrza: 1100g. Przeznaczenie: rozłupuwanie drewna przeznaczonego na opał.

Siekiera oferowana jest z plastikową zdejmowaną osłoną. Umożliwia ona łatwe przechowywanie narzędzia dzięki szerokiemu uchwytowi do zawieszenia. Osłona ochrania i zabezpiecza ostrze podczas przechowywania. Zatrzask zabezpieczający ułatwia wkładanie i wyjmowanie siekiery. Zaleca się przesmarowanie ostrza olejem maszynowym przed nałożeniem osłony na czas przechowywania. Na uchwycie siekiery znajduje się nalepka z ostrzeżeniami przydatnymi podczas pracy. Obrazkowa instrukcja użytkowania umieszczona jest na karcie.

Wskazówki bezpieczeństwa: pracować w ubraniu ochronnym (google, rękawice, buty z zakrytym noskiem). Uderzać ostrzem w drewno, nigdy trzonkiem. Nie używać do wbijania stalowych klinów. Zachować odstęp od osób postronnych- co najmniej 10m. Nie do użytku przez dzieci. Zakres temperatur pracy: -30stC do +40stC. Nie wspomagać pracy siekiery młotkiem. Przed rozpoczęciem pracy zapoznać się piktogramami i rysunkami obecnymi na karcie informacyjnej i trzonku.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

EAN 5904842094317
Index dostawcy UP9431
Nazwa katalogowa Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" marki Greenmill
Marka Greenmill

Recenzje

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" marki Greenmill

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Jakość

Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.