30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Więcej widoków

Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" marki Greenmill UP9431

Kod produktu (SKU): 22298

Oceń ten produkt jako pierwszy

139,95 zł

Dostępność: Dostępne

3 i
Dane podstawowe:Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" Kuta stal węglowa C55 z powłoką nieprzywierającą Wymiary: 81x18cm Plastikowa osłona głowicy wielorazowego użytku Waga głowicy 1800g Trzonek wykona...
Opis
Szczegóły

Dane podstawowe:

Siekiera rozłupująca 2550g 31.5"
Kuta stal węglowa C55 z powłoką nieprzywierającą
Wymiary: 81x18cm
Plastikowa osłona głowicy wielorazowego użytku
Waga głowicy 1800g
Trzonek wykonany z nylonu wzmocnionym włóknem węglowym
Oferowana z kartą. Logo na trzonku.

Opis szczegółowy:
Nowoczesna siekiera rozłupująca dla wymagających użytkowników z lekkim trzonkiem. Ostrze rozszerzone w kszałcie szerokiego klina. Lekki, pusty w środku trzonek jest doskonale wyważony: środek ciężkości znajduje się blisko ostrza przez co praca jest mniej męcząca niż w tradycyjnych siekierach z trzonkami drewnianymi, metalowymi lub plastikowymi. Ostrze wykonane jest metodą odkuwania ze stali C55, polerowane a nastepnie wstępnie naostrzone i pokryte szarą warstwą nieprzylegającą. Ostrze posiada specjalne wcięcie u podstawy, które ułatwia rozłupywanie. Specjalna mieszanka tworzywa: nylonu z włóknem szklanym zapewnia wytrzymałość trzonka. Zakończenie trzonka pokryte jest miękka warstwą antypoślizgową (TPR). Przeznaczenie: rozłupuwanie drewna przeznaczonego na opał.

Siekiera oferowana jest z plastikową zdejmowaną osłoną. Umożliwia ona łatwe przechowywanie narzędzia dzięki szerokiemu uchwytowi do zawieszenia. Osłona ochrania i zabezpiecza ostrze podczas przechowywania. Zatrzask zabezpieczający ułatwia wkładanie i wyjmowanie siekiery. Zaleca się przesmarowanie ostrza olejem maszynowym przed nałożeniem osłony na czas przechowywania. Na uchwycie siekiery znajduje się nalepka z ostrzeżeniami przydatnymi podczas pracy. Obrazkowa instrukcja użytkowania umieszczona jest na karcie.

Wskazówki bezpieczeństwa: pracować w ubraniu ochronnym (google, rękawice, buty z zakrytym noskiem). Uderzać ostrzem w drewno, nigdy trzonkiem. Nie używać do wbijania stalowych klinów. Zachować odstęp od osób postronnych- co najmniej 10m. Nie do użytku przez dzieci. Zakres temperatur pracy: -30stC do +40stC. Nie wspomagać pracy siekiery młotkiem. Przed rozpoczęciem pracy zapoznać się piktogramami i rysunkami obecnymi na karcie informacyjnej i trzonku.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EAN5904842094317
Index dostawcyUP9431
Nazwa katalogowaSiekiera rozłupująca 2550g 31.5" marki Greenmill UP9431
MarkaGreenmill
Recenzje
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Siekiera rozłupująca 2550g 31.5" marki Greenmill UP9431

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.