30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Bezpieczeństwo płatności

Nasz serwis oferuje Państwu następujące metody płatności za zamówienia:

- Płatności elektroniczne przelewem ekspresowym wprost z Państwa banku za pośrednictwem systemu Dotpay.

- Płatność kartą kredytową za pośrednictwem systemu Dotpay. Akceptowane karty płatnicze to Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, Polcard, JCB

- Raty Dotpay - przechodząc do płatności za pomocą systemu dotpay na dole stront znajdą Państwo ikonę Raty Dotpay. Klikając na nią można skalkulowac wysokość raty oraz krok po kroku podać wszytskie informacje wymagane dla banku aby zfinalizować transakcję.

- Płatność przy odbiorze gotówką w punkcie odbioru: Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 7

- Płatność kurierowi przy odbiorze.

- Tradycyjne przelew bankowe. Wybierając tą formę płatności w indywidualnym potwierdzeniu zamówienia jakie zostaje wysłane na Państwa adres email, otrzymają Państwo szczegółowe dane dotyczące płatności takie jak numer konta oraz nazwa banku. Dane do przelewu:

 

Adres do przelewu:

P4 Solutions Sp. z o.o.
Ul. Braniborska 2-10
53-680 Wrocław

Bank Zachodzi WBK
Plac Generała Tadeusza Kościuszki 7
50-950 Wrocław

Nr konta
27 1090 1522 0000 0001 2338 4640

 

Dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich transakcji realizowanych w naszym Sklepie. W zakresie obsługi płatności internetowych współpracujemy z Dotpay. Jest to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku. Więcej informacji dotyczących stosowanych przez Dotpay zabezpieczeń znajdziesz na: http://www.dotpay.pl/o_serwisie/bezpieczenstwo/.

 

W razie pytań, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 71 750 60 06 bądż mailowo: kontakt@stukpuk.pl