Bezpieczeństwo płatności

Dostępne metody płatności na StukPuk.pl:

- Płatności elektroniczne przelewem ekspresowym za pośrednictwem systemu Przelewy24.

- Płatność kartą kredytową i płatniczą za pośrednictwem systemu Przelewy24. Akceptowane karty płatnicze to Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, Polcard, JCB

- Raty za pośrednictwem Przelewy24. Jedną z form płatności są e-raty, przy tym wyborze nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę banku, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Po złożeniu wniosku powrócimy na stronę StukPuk.pl. Po pozytywnej weryfikacji, bank wyśle umowę kredytową do akceptacji, którą możemy zaakceptować on-line. Gdy wniosek zostanie zaakceptowany będziemy mogli wysłać zamówiony towar.

- Płatność przy odbiorze w punkcie odbioru: ul. Wrocławska 7, 55-040 Bielany Wrocławskie.

- Płatność kurierowi przy odbiorze.

- Tradycyjny przelew bankowy. Wybierając tą formę płatności w potwierdzeniu zamówienia, które zostaje wysłane na adres mailowy podanego przy zamówieniu, przesłane zostaną szczegółowe dane dotyczące płatności takie jak numer konta oraz nazwa banku.

Dane do przelewu:

Adres do przelewu:

P4 Solutions Sp. z o.o.
Ul. Braniborska 2-10
53-680 Wrocław

Bank Zachodzi WBK
Plac Generała Tadeusza Kościuszki 7
50-950 Wrocław

Nr konta bankowego:
27 1090 1522 0000 0001 2338 4640

Aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich transakcji realizowanych w naszym sklepie, podjęliśmy współpracę z platformą Przelewy24. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Przelewy24 jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi. Więcej informacji dotyczących stosowanych zabezpieczeń znajdziesz na: https://www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo.

W razie pytań dotyczących płatności prosimy o kontakt z infolinią StukPuk.pl: 71 750 60 06 bądź mailowo: kontakt@stukpuk.pl

 

 

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości