30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Bezpieczeństwo płatności

Nasz serwis oferuje Państwu następujące metody płatności za zamówienia:

- Płatności elektroniczne przelewem ekspresowym wprost z Państwa banku za pośrednictwem systemu Przelewy24.

- Płatność kartą kredytową za pośrednictwem systemu Przelewy24. Akceptowane karty płatnicze to Visa, MasterCard, Diners Club, Discover, Polcard, JCB

- Raty Przelewy24. Możecie Państwo wybrać jako formę płatności e-raty. W takiej sytuacji zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę banku, gdzie należy wypełnić wniosek kredytowy. Po złożeniu wniosku, powracacie Państwo na stronę StukPuk.pl. Po pozytywnej weryfikacji, bank wyśle Państwu umowę kredytową do akceptacji. Umowę można zaakceptować on-line. Ostateczna akceptacja jest informacją dla sklepu, że możemy Wysłać do Państwa towar.

- Płatność przy odbiorze gotówką w punkcie odbioru: Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 7

- Płatność kurierowi przy odbiorze.

- Tradycyjne przelew bankowe. Wybierając tą formę płatności w indywidualnym potwierdzeniu zamówienia jakie zostaje wysłane na Państwa adres email, otrzymają Państwo szczegółowe dane dotyczące płatności takie jak numer konta oraz nazwa banku. Dane do przelewu:

 

Adres do przelewu:

P4 Solutions Sp. z o.o.
Ul. Braniborska 2-10
53-680 Wrocław

Bank Zachodzi WBK
Plac Generała Tadeusza Kościuszki 7
50-950 Wrocław

Nr konta
27 1090 1522 0000 0001 2338 4640

 

Dbamy o to, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich transakcji realizowanych w naszym Sklepie. W zakresie obsługi płatności internetowych współpracujemy z Przelewy24. Jest to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Przelewy24 jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku. Więcej informacji dotyczących stosowanych przez Dotpay zabezpieczeń znajdziesz na: https://www.przelewy24.pl/bezpieczenstwo.

 

W razie pytań, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 71 750 60 06 bądż mailowo: kontakt@stukpuk.pl

 

 

 
  • Najczęściej oglądane