Szklarnie i tunele

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. 20113
    Brak i

    Normalna cena: 154,03 zł

    Special Price 94,27 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Szklarnie i tunele – zdrowe warzywa z własnego ogródka

Jeśli marzysz o własnej hodowli zdrowych i ekologicznych warzyw, trafiłeś w dobre miejsce. Zgromadzone w tym dziale produkty umożliwią Ci uprawę roślin, które w naszych warunkach klimatycznych mogą nie wzrastać lub posiadają krótki okres wegetacyjny. Szklarnie i tunele pomogą Ci pokonać tę przeszkodę i zapewnią obfitsze plony. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Tunele – mikroklimat i doskonała ochrona

Tunele szklarniowe na zawsze odmienią Twój ogród. Dzięki nim możesz o wiele wcześniej zacząć uprawiać ulubione warzywa. Chcesz przez całe lato zajadać się pozbawionymi chemikaliów pomidorami i ogórkami? A może hodujesz rośliny dekoracyjne nieprzystosowane do panującego u nas klimatu? W asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz tunele, które będą chroniły sadzonki przed niskimi temperaturami i chłodnym wiatrem. Dodatkowo zabezpieczą rośliny także przed wieloma szkodnikami. Wybieraj modele w rozmiarach pasujących do możliwości Twojego ogrodu lub podwórka.

Miniszklarnie – uprawa roślin na małej przestrzeni

Jeśli nie masz na swojej działce odpowiednio dużej przestrzeni na ustawienie tunelów szklarniowych, możesz zaopatrzyć się w dostępne w tym dziale miniszklarnie. Wyposażone są w półki, abyś mógł ustawiać swoje ulubione kwiaty ozdobne na kilku poziomach – dzięki temu zaoszczędzisz miejsce na gruncie i będziesz je mógł zagospodarować zgodnie z własną wizją. Miniszklarnie Bioogród przyspieszają wzrost sadzonek oraz tworzą idealny mikroklimat, pozwalający na uprawę papryk, pomidorów i innych warzyw lubiących ciepło. Dzięki zastosowaniu mocnej folii w prezentowanych miniszklarniach dostęp szkodników, ptaków czy nawet zwierząt domowych do roślin będzie ograniczony.

Zestawy do kiełkowania – miniszklarnie

Nie tylko sadzonki potrzebują odpowiednio dopasowanych warunków do wzrostu – aby samodzielnie wyhodować rośliny z nasion, powinieneś zbadać także o właściwy mikroklimat. Dzięki miniszklarniom do kiełkowania oraz dołączonym do nich krążkom torfowym zadbasz o swoje rośliny na każdej płaszczyźnie – otrzymają one nie tylko odpowiednie ciepło i wilgotność, ale też będą się rozwijać w przystosowanej do tego ziemi. Marka Bioogród oferuje zestawy do kiełkowania w kilku rozmiarach, abyś mógł wysiać jednocześnie pożądaną liczbę roślin. Zapoznaj się z ofertą internetowego sklepu budowlanego StukPuk i zaopatrz się w akcesoria niezbędne do efektywnego uprawiania warzyw i roślin ozdobnych w naszych warunkach klimatycznych.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości