Nawozy do roślin doniczkowych

Tego typu nawozy marki PLANTA przeznaczone są szczególnie do roślin doniczkowych, czyli tam gdzie mamy do czynienia z małą ilością ziemi, która dość szybko traci wartości odżywcze. Środki te są nastawione na szybkie wchłanianie przez roślinę i nie wolno stosować ich zbyt często.

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

 1. 16230
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 14,18 zł

  Special Price 12,33 zł

 2. 16411
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 5,99 zł

  Special Price 5,21 zł

 3. 16418
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 7,99 zł

  Special Price 6,95 zł

 4. 16420
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 8,41 zł

  Special Price 7,32 zł

 5. 23229
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 6,50 zł

  Special Price 4,10 zł

 6. 23241
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 4,50 zł

  Special Price 2,90 zł

 7. 23248
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 6,50 zł

  Special Price 4,10 zł

 8. 16285
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 4,42 zł

  Special Price 2,50 zł

 9. 23841
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 13,00 zł

  Special Price 8,90 zł

 10. -13% Biopon Eliksir do lawendy 0,5 l 1615
  58534
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 5,73 zł

  Special Price 4,99 zł

Ustaw kierunek malejący

10 produkt(ów)

Piękne kwiaty w mieszkaniu dzięki nawozom do roślin doniczkowych

Jeśli uprawiasz rośliny doniczkowe, z pewnością wiesz, jak trudno zapewnić im wszelkie składniki odżywcze. Z proponowanymi w tym dziale nawozami do roślin doniczkowych będzie to o wiele łatwiejsze! Zadbaj o prawidłową pielęgnację swoich kwiatów i zaopatrz się w preparaty przyspieszające ich wzrost lub kwitnienie. Sprawdź naszą ofertę.

Nawozy uniwersalne – bezpieczne składniki odżywcze dla roślin

Ziemia, w jakiej wzrastają kwiaty sadzone do pojemników, jest w tak małej ilości, że szybko traci składniki odżywcze, dlatego też niezbędna jest suplementacja takich roślin. Pierwszą i najpopularniejszą grupą nawozów do roślin doniczkowych są preparaty uniwersalne. Posiadają one starannie skomponowane składniki w dawkach bezpiecznych dla większości uprawianych w mieszkaniach kwiatów. Optymalne stężenie mikro- oraz makroelementów pozwala uzyskać roślinom wszelkie składniki, jakie otrzymywałyby uprawiane w naturalnych warunkach. Wśród nawozów uniwersalnych możemy wyróżnić nawozy do roślin zielonych, balkonowych oraz kwitnących. Środki te dostępne są w różnych formach dozowania – od płynów, poprzez żele, aż do preparatów w granulacie.

Nawozy do różnych gatunków roślin

Nasza szeroka oferta zawiera także preparaty przystosowane do zasilania konkretnych gatunków roślin – dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoje egzotyczne kwiaty dostaną dokładnie takie mikroelementy, których potrzebują. Nawóz do palm, juk i dracen 0,75l Agrecol czy nawóz do kaktusów 0,35l Agrecol posiadają składniki idealnie dopasowane do wymienionych roślin – stosując je zgodnie ze wskazówkami producenta umieszczonymi na opakowaniu, możesz mieć pewność, że Twoje palmy czy kaktusy będą się rozwijały w pełnym zdrowiu. Dostępne są także mineralne żele do paproci czy też nawozy do uprawy bonsai. Nawozy do roślin doniczkowych posiadają zróżnicowaną formę i konsystencję, abyś mógł wybrać środek o najwygodniejszym dla Ciebie użyciu.

Pozostałe nawozy i preparaty do roślin doniczkowych

W ofercie sklepu StukPuk znajdziesz też zimowe nawozy do roślin doniczkowych – dzięki nim będziesz mógł również zadbać o te kwiaty, których okres intensywnego wzrostu lub kwitnienia przypada właśnie na okres jesienno-zimowy. Do tego sprawdzi się np. Zimovit forte 0,75l Agrecol. Dostępne są także odżywki oraz nawozy, które po umieszczeniu bezpośrednio w podłożu doniczki, stopniowo uwalniają zawarte w nich substancje odżywcze, gwarantując prawidłową pielęgnację roślin na dłuższy czas. Wypróbuj też HYDROGEL 250g Agrecol – są to mikrokryształki, które magazynują wodę w glebie i uwalniają ją w razie potrzeby – to świetny stabilizator wilgotności ziemi w okresie suszy.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości