Mieszanki traw regeneracyjne

Trawy regeneracyjne PLANTA powstały specjalnie po to by przyspieszyć regenerację uszkodzonych i zaniedbanych trawników. Dzięki zastosowaniu odpornej mieszanki ziaren oraz nawozu charakteryzują się dużą odpornością i szybkim wzrostem.

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 16545
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 21,04 zł

  Special Price 15,10 zł

 2. 20839
  Dostępne
  17,91 zł
 3. 20840
  Dostępne
  169,23 zł
 4. 20841
  Dostępne
  6,67 zł
 5. 25901
  Dostępne
  11,48 zł
 6. 25900
  Dostępne
  87,47 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Sposób na zniszczony trawnik – trawa regeneracyjna

Jeśli Twój trawnik uległ zniszczeniu na wskutek takich czynników, jak mróz, susza czy choroba, możesz go łatwo odnowić. Specjalne mieszanki traw, służące do regeneracji, są przeznaczone do szybkiego odbudowania kondycji murawy. Teraz możesz zaopatrzyć się w nie w internetowym sklepie StukPuk.

Trawa regeneracyjna – co to znaczy?

Wśród rozmaitych mieszanek traw znajdują się również produkty specjalne – starannie przygotowane kompilacje, które mają właściwości odnawiające zniszczone trawniki. Co się w nich znajduje? Tego rodzaju regeneracyjne mieszanki traw zawierają nie tylko nasiona najbardziej odpornych gatunków trawy, ale również odpowiednio zbilansowane i chłonne podłoże oraz nawóz, przyspieszający wzrost i wzmacniający kiełki. W ten sposób możliwa jest odnowa zniszczonego trawnika – możesz wysiewać takie nasiona wszędzie tam, gdzie widoczne są ubytki w murawie. W ofercie znajdziesz trawę renowacyjną Biopon, a także mieszanki traw regeneracyjnych Agrecol i innych marek.

Magiczna odnowa zniszczonego trawnika

Marka Biopon oferuje unikalne produkty przeznaczone do murawy, która została zniszczona przez chorobę, warunki atmosferyczne lub psa. Takie mieszanki traw służą do bardzo szybkiej odnowy trawnika. Wszelkie ubytki, powstałe na wskutek mrozu, suszy czy psiego moczu możesz zniwelować, wysiewając takie miejsca Magiczną odnową do trawnika Biopon. Inne mieszanki trawy regeneracyjnej zawierają nasiona najszybciej kiełkujących trawników, dzięki czemu nie musisz długo czekać na efekty i cieszyć się gęstą murawą. Odpowiednio skompilowane produkty nadają się na odświeżenie boisk sportowych oraz szybkie przywrócenie atrakcyjnego wyglądu skwerom i parkom. W silnie odnawiających mieszankach traw Reno czy Granum znajdziesz głównie rajgrasy i trawy gazonowe.

Renowacyjne mieszanki traw – wybór

W sklepie internetowym StukPuk znajdziesz szeroki wybór starannie dobranych nasion silnie rosnących i odpornych traw, które szybko zakorzenią się na Twoim trawniku. Mieszanki uznanych marek ogrodniczych, takich jak Biopon czy Agrecol są sprawdzonymi produktami. Jeśli chcesz odnowić murawę przeznaczoną do intensywnego użytkowania, np. rozmaitych aktywności sportowych, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Znajdują się tu mieszanki traw regenerujących przeznaczonych specjalnie do zagęszczenia silnie eksploatowanych muraw. Produkty znacznie zwiększają tempo zadarniania odnawianego trawnika. Również jeśli masz psa, ucieszy Cię fakt, że w sklepie StukPuk znajdziesz specjalną mieszankę traw Magiczna odnowa do trawnika uszkodzonego przez psa Biopon. Przywróć piękny wygląd swojej murawie!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości