30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zapytaj:
kontakt@stukpuk.pl lub chat poniżej

Pozostałe trutki i repelenty

Na działkach i w ogrodach bardzo ważny jest komfort pracy, zdrowe plony oraz przyjemny relaks. Nic tak nie psuje miłego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak brzęczący przy uchu komar lub kleszcz czający się w trawie. A także mszyce i inne owady zjadające Twoje wypielęgnowane rośliny. Na szczęście dostępne są rozwiązania, które pozwolą Ci odsunąć na bok troski i oddać się ulubionemu zajęciu. To środki (trutki i repelenty), które skutecznie zwalczają lub odstraszają niepożądane szkodniki. Oferta środków pomocniczych przygotowana jest na podstawie specjalistycznej wiedzy. Tak, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i użyteczność produktów.

Substancje zwalczające szkodniki, choroby roślin i chwasty

Substancje ułatwiające pielęgnacje roślinności są naturalnymi lub syntetycznymi substancjami. Pomagają zwalczać niechciane owady i ich larwy, gryzonie, ślimaki, mszyce i roztocza. Potrafią także odstraszyć większe zwierzęta takie, jak krety, sarny, a nawet psy i koty. Niektóre środki wykazują również działanie grzybobójcze oraz zwalczające uporczywe chwasty. Środki dostępne są w różnych formach, tak abyś mógł je bezpiecznie stosować. W ofercie znajdziesz aerozole, kryształki i granulki, fumiganty i środki stosowane w formie oprysków, w dopuszczonych do szerokiego obiegu klasach toksyczności.

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 15 z 92

 1. 20731
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 5,69 zł

  Special Price 5,27 zł

 2. 23118
  Dostępne
  Średnio i
  10,77 zł
 3. 23076
  Dostępne
  Dużo i
  16,83 zł
 4. 23075
  Dostępne
  Średnio i
  10,35 zł
 5. 23074
  Dostępne
  Dużo i
  9,39 zł
 6. 23071
  Dostępne
  Dużo i
  11,65 zł
 7. 23072
  Dostępne
  Dużo i
  12,87 zł
 8. 22603
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 81,65 zł

  Special Price 75,60 zł

 9. 20736
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 18,88 zł

  Special Price 17,48 zł

 10. 20735
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 6,81 zł

  Special Price 6,30 zł

 11. 20734
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 17,50 zł

  Special Price 16,20 zł

 12. 20732
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 8,85 zł

  Special Price 8,19 zł

 13. 23119
  Dostępne
  Mało i
  6,04 zł
 14. 20730
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 13,11 zł

  Special Price 12,14 zł

 15. 20729
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 20,02 zł

  Special Price 18,54 zł

Ustaw kierunek malejący

Produkty 1 do 15 z 92

Najczęściej poszukiwane repelenty

Repelenty to inaczej środki odstraszające. Ich zadanie polega na odstraszeniu szkodników i innych organizmów z miejsc, w których nie życzysz sobie ich obecności. Wśród środków znajdują się płyny, bariery mechaniczne (np. moskitiery) oraz urządzenia do prądu. Stosowanie repelentów zalicza się do ekologicznych metod ochrony, ponieważ w bezpośredni sposób nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Popularną grupą repelentów są środki wabiące owady do pułapek (atraktanty) i środki odstraszające. W ofercie znajdziesz repelenty naturalne na bazie olejków eterycznych i wyciągów roślinnych oraz repelenty chemiczne. Dostępne są w formie płynów, żeli i sprayów do używania bezpośrednio na skórę lub ubranie. Wśród repelentów najczęściej poszukiwanymi środkami są repelenty na kleszcze, komary, ślimaki i sarny.

Repelenty na kleszcze, komary i meszki

Przeciwko kleszczom sprzedawane są preparaty w formie aerozoli, maści, pudrów, żeli, kremów i preparatów typu spot-on. Dla zwierząt domowych przewidziane są również szczepionki oraz odstraszające krople i obroże. Do walki z komarami przeznaczony jest szereg preparatów naturalnych na bazie olejów eterycznych z lawendy, eukaliptusa, mięty, bergamoty i goździków oraz środków chemicznych stosowanych w postaci aerozoli, kremów, żeli i maści. Wszystkie środki równie skutecznie odstraszają uciążliwe meszki. A jeśli nie zdążyłeś się zabezpieczyć i po ugryzieniu przez owada doskwiera Ci uciążliwe swędzenie, skorzystaj z żelu łagodzącego ukąszenia.

Repelenty na ślimaki

Repelenty polecane do walki ze ślimakami są sprzedawane w postaci żelu lub granulatu. Skuteczną ochronę Twoich upraw zapewniają chemiczne preparaty odstraszające ślimaki i zniechęcające ja do zjadania roślin. Jeżeli chcesz zastosować barierę mechaniczną, skorzystaj z ekologicznej pułapki na ślimaki.

Repelenty na sarny, dziki i jelenie

Istnieje kilka naturalnych sposobów na odstraszenie zwierząt dzikich. Ponieważ nie zawsze są one skuteczne, do naszej oferty repelentów wybraliśmy środek chemiczny, który dodatkowo odstrasza również krety, nornice, kuny, króliki oraz wrony i ptaki drapieżne. Dzięki niemu zabezpieczysz swój ogród przed szkodnikami zjadającymi uprawy i pozostawiającymi odchody. Zwierzęta uciekną z miejsca zastosowania preparatu, wyczuwając jego zapach.