Łopaty, szufle i motyki

Łopaty, szufle i motyki Khayner Garden, Fiskars, Cellfast, Yato oraz modeco to zarówno małe łopatki do sadzenia kwiatów i drobnych prac ogrodowych jak i łopaty oraz motyki idealnie nadające się do przekopywania ogrody, przenoszenia sypkich substancji i innych prac ogrodowych.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 20017
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 5,56 zł

  Special Price 3,09 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Narzędzia do prac w ogrodzie – łopaty, szufle i motyki

Prace w ogrodzie wymagają użycia wielu narzędzi, zarówno tych dużych, takich jak łopata czy grabie, jak i mniejszych, przydatnych w szczegółowych pracach nad grządką czy podczas umiejscawiania świeżej sadzonki. Sprawdź, jak bogatą ofertę motyk, szufli i szpadli przygotowaliśmy dla Ciebie w asortymencie StukPuk.pl!

Szpadle, szufle i łopaty

Łopata jest narzędziem, którego nie może zabraknąć w żadnym ogrodzie. Przydaje się do przekopywania i przerzucania ziemi, rozsypywania nawozu czy przenoszenia dużej ilości sadzonek. W asortymencie internetowego marketu budowlanego StukPuk znajdziesz szeroki wybór szpadli prostych, szpadli ostrych oraz tak zwanych ergonomicznych o wygodnym i poręcznym uchwycie ułatwiającym wykonywaną za jego pomocą pracę. Szufle ogrodowe z naszej oferty wykonane są ze stali hartowanej, zatem cechują się wysokim stopniem odporności przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak wilgoć czy niskie temperatury. Wybierając jeden z modeli szpadli Cellfast czy łopat Solid możesz mieć pewność, że posłuży Ci on przez długi czas.

Łopatki i saperki do drobnych i szczegółowych prac ogrodowych

Podczas sadzenia nowych roślin czy przesadzania tych już rosnących w ogrodzie, niezbędna jest mała łopatka, której użycie pozwoli na przeniesienie całej sadzonki bez uszkadzania delikatnych korzeni. Saperki i szpachelki ogrodowe, które dostępne są w ofercie sklepu StukPuk, przydadzą się w pracach przy warzywnych grządkach oraz balkonowych rabatkach. W poniższej kategorii produktowej znajdziesz łopatki ogrodowe takich marek jak Cellfast czy Bioogród, o wysoce wygodnych i ergonomicznych uchwytach, które dobrze leżą w dłoni i przyczyniają się do łatwiejszej, szybszej pracy.

Motyki o krótkich i długich trzonkach

Motyka jest narzędziem niezastąpionym podczas pielenia grządek ogrodowych i wyrównywania powierzchni gleby w kwietnikach. Jeśli chcesz, aby Twój ogród prezentował się nienagannie i pięknie, koniecznie musisz mieć pod ręką to niewielkie narzędzie ręczne. W internetowym markecie budowlanym StukPuk.pl znajdziesz motyki z pazurkami, motyki na długim trzonku oraz klasyczne motyczki do drobnych prac ogrodowych. Wyposażone w gumowe uchwyty dobrze leżą w dłoni, nie wyślizgują się, a dzięki małym rozmiarom umożliwiają dotarcie w najtrudniej dostępne miejsca.

Narzędzia ogrodowe na StukPuk.pl

Bogata oferta narzędzi, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie na StukPuk.pl pomoże Ci w utrzymaniu pięknego i kwitnącego ogrodu. Podczas przygotowywania gleby do zasadzenia nowych roślin oraz do przesadzenia już rosnących przydadzą Ci się dostępne w tej kategorii łopaty, szufle i motyki. Sprawdź sam, że prace w ogrodzie mogą być przyjemne!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości