Pokrowce

Brak produktów spełniających kryteria.

Dłuższe życie mebli ogrodowych dzięki pokrowcom

Jeśli posiadasz taras lub ogródek, możesz zdecydować się na wygodne meble ogrodowe – dzięki temu zyskasz miejsce, w którym będziesz mógł się zrelaksować na świeżym powietrzu w pobliżu własnego domu. Aby jednak wyposażenie ogrodu zachowało swoją funkcjonalność na jak najdłuższy czas, należy zadbać o zabezpieczenie strefy komfortu – znajdujące się w niej przedmioty będą narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Zaopatrz się w dostępne w naszej ofercie pokrowce na meble ogrodowe!

Meble ogrodowe – jak je zabezpieczyć?

Dostępne na rynku meble ogrodowe najczęściej wykonywane są z drewna, choć dużą popularnością cieszą się także modele plastikowe czy metalowe. Niezależnie od tego, jaki materiał wybierzesz, przechowując stoły i krzesła na świeżym powietrzu, narażasz je na niszczenie od kontaktu z wodą i wilgocią czy stałego promieniowania słonecznego. Kolory elementów wyposażenia ogrodu mogą wyblaknąć, a surowce, z jakich je wykonano, ulegać degradacji. Pokrowce na meble ogrodowe skutecznie zabezpieczą przedmioty przed tymi zjawiskami i pozwolą na dłuższe korzystanie z estetycznych krzeseł i stołów. A Ty będziesz mógł cieszyć się ich doskonałym stanem nawet po długim czasie używania. Pokrowce marki Bioogród są uniwersalne i będą pasowały na wiele zestawów mebli, również domowych – pokrowiec może się okazać niezastąpiony do ochrony kompletu jadalnianego podczas remontu lub odmalowywaniu ścian w mieszkaniu.

Udane biesiady w ogrodzie – pokrowce na grilla

Biesiady i imprezy z bliskimi lub znajomymi na świeżym powietrzu będą jeszcze bardziej udane, jeśli serwowane potrawy będą przyrządzane na grillu. Jednak te urządzenia też są narażone na zniszczenie oraz zabrudzenie w momencie, kiedy nie są używane. Aby zabezpieczyć grill przed korozją oraz wszelkimi zanieczyszczeniami, warto skorzystać z dostępnego w naszej ofercie pokrowca ochronnego na grill Bioogród. Dzięki temu ruszt nie będzie wymagał dokładnego czyszczenia przed każdym użyciem, a jedynie przetarcia. Uniwersalny pokrowiec będzie odpowiedni dla wielu rodzajów grillów.

Inne pokrowce

W ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz nie tylko pokrowce na meble ogrodowe oraz grille, ale również na opony samochodowe. Zabezpieczenie ich przed czynnikami zewnętrznymi ochroni je przed zniszczeniem przed kolejnym użyciem. Wybieraj z naszego asortymentu pokrowce najlepiej dopasowane do Twoich przedmiotów i chroń je przed nadmierną eksploatacją i zbyt szybkim zużyciem.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości