Pilarki elektryczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Pilarki elektryczne do prac ogrodowych

Pilarki elektryczne to elektronarzędzia ogrodowe, dzięki którym bez problemu przeprowadzisz wszystkie prace niezbędne na działce, w przydomowym ogrodzie czy sadzie. W naszym sklepie Stuk Puk mamy dla Ciebie szeroki wybór modeli, różniących się między sobą mocą, rodzajem zasilania czy wagą. Znajdź pilarkę dopasowaną do swoich potrzeb!

Pilarki elektryczne ułatwią prace w ogrodzie

Pilarki elektryczne to praktyczne urządzenia, pozwalające na wygodne i skuteczne cięcie czy podcinanie drzew i krzewów. Sprawdzą się również podczas różnego rodzaju prac remontowych czy budowlanych. Swoje zastosowanie znajdują także w leśnictwie.

Pilarki ogrodowe elektryczne w porównaniu z pilarkami spalinowymi wyróżniają się stosunkowo cichą pracą. Nie emitują spalin i nie powodują mocnych drgań, co znacznie poprawia komfort pracy. Musisz jednak zwrócić uwagę na dobranie właściwej długości przewodu do swojej piły elektrycznej — odległość od zasilania ogranicza przestrzeń pracy.

Możesz też wybrać mobilną pilarkę akumulatorową, zasilaną bateriami. Zwróć uwagę na jej wagę, czas pracy oraz czas ładowania baterii.

Pilarki ogrodowe elektryczne z akumulatorem

W naszej ofercie znajdziesz m.in. wygodne piły łańcuchowe akumulatorowe marki Makita. W zestawie otrzymasz łańcuch tnący, prowadnicę oraz osłonę prowadnicy, a w rozszerzonej wersji również walizkę, 2 akumulatory, ładowarkę, pilnik oraz olej do smarowania zespołu tnącego.

Dostępne u nas modele zasilane są ogniwem o napięciu 18V i umożliwiają cięcie o długości do 25 cm. Możesz wybrać pilarki o różnej wadze oraz różnych prędkościach pracy.

Piły łańcuchowe o różnej mocy

Oprócz pił elektrycznych z akumulatorem posiadamy w ofercie również szeroki wybór pił łańcuchowych marek Bosch Blue i Makita o mocy od 1800 do 2100 W.

Dzięki wysokiej jakości wymiennym ostrzom mocowanym w standardzie SDS nasze piły elektryczne do drewna spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. W zależności od tego, jaki zestaw wybierzesz, w środku znajdziesz łańcuch tnący, prowadnicę, a w niektórych modelach także klucz montażowy oraz osłonę zespołu tnącego.

Piła „lisi ogon” do trudno dostępnych miejsc

Przygotowaliśmy dla Ciebie również funkcjonalną piłę szablastą, nazywaną potocznie piłą typu „lisi ogon”. Ta charakterystyczna pilarka elektryczna posiada wąski brzeszczot umożliwiający prace na bardzo ograniczonej przestrzeni i zachowanie najwyższej precyzji. Dostępna w sklepie Stuk Puk piła „lisi ogon” marki Bosch Blue posiada wymienne ostrza mocowane w standardzie SDS oraz prowadnicę o długości 350 mm.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości