Opryskiwacze ręczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Do podlewania roślin i nie tylko – opryskiwacze ręczne

Wiele gatunków roślin do prawidłowego wzrostu i rozwoju, oprócz tradycyjnego podlewania prosto do doniczki, wymaga zraszania wodą liści i kwiatów. Niektóre z nich wręcz należy nawadniać jedynie w ten sposób. Do tego właśnie celu wykorzystasz dostępne w ofercie internetowego marketu budowlanego StukPuk opryskiwacze ręczne. Sprawdź, kiedy jeszcze mogą się przydać!

Zadbaj o rośliny doniczkowe w swoim domu

Opryskiwacz ręczny przyda się w każdym domu, w którym trzymane są rośliny doniczkowe. Podlewanie ich poprzez wlewanie strumienia wody bezpośrednio do doniczki może bowiem spowodować podtopienie korzeni, co w rezultacie przyniesie odwrotny od zamierzonego skutek. Zwłaszcza młode sadzonki należy nawadniać za pomocą opryskiwacza. W ten sposób dostarczysz wodę bezpośrednio do liści i stworzysz optymalnie wilgotne warunki do prawidłowego rozwoju. Najwygodniejszym sposobem spryskiwania roślin jest zastosowanie do tego celu opryskiwacza ręcznego. To niewielkie urządzenie w formie pojemnika na wodę zamkniętego końcówką opryskiwacza. Wystarczy zaledwie kilka nie wymagających użycia dużej ilości siły ruchów ręką, by zwilżyć całą zawartość doniczki.

Do nawadniania roślin i nie tylko

Dla ręcznych opryskiwaczy znajdziesz zastosowanie nie tylko podczas podlewania kwiatów. Doskonale sprawdzą się także do ich nawożenia lub odżywienia. Wystarczy, że do znajdującej się w pojemniku wody dodasz odrobinę preparatu do pielęgnacji roślin i rozpylisz powstały roztwór nad wybraną doniczką. Ten sposób przynosi znacznie lepsze efekty niż wlewanie nawozu bezpośrednio do doniczki, gdyż korzystają z niego nie tylko korzenie. Opryskiwacz ręczny przyda się także do zwilżania wielu innych powierzchni. Doskonale sprawdza się w sytuacjach kiedy suche powietrze w domu się elektryzuje – delikatnie spryskane mieszanką wody i płynu do płukania koce i narzuty stają miękkie i delikatne. Jest to także doskonały sposób na szybkie odświeżenie tkanin.

Opryskiwacze ręczne w ofercie StukPuk.pl

W Twoim gospodarstwie domowym brakuje opryskiwacza ręcznego? Dzięki bogatej ofercie online marketu budowlanego StukPuk.pl uzupełnisz swój asortyment za pomocą kilku kliknięć myszki! Na naszej stronie internetowej znajdziesz produkty sprawdzonych marek, takich jak Marolex czy Bioogród, które w w zupełności spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli obawiasz się, że duży pojemnik opryskiwacza zajmie zbyt wiele miejsca w Twojej szafce, możesz wybrać opryskiwacz ciśnieniowy nakręcany na dowolną plastikową butelkę, którą akurat będziesz mieć pod ręką. A w momencie kiedy nie będzie potrzebny, po prostu schowasz go do szuflady. Sprawdź ofertę StukPuk.pl i wybierz opryskiwacz dla siebie już dziś!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości