Opryskiwacze ciśnieniowe

Opryskiwacze ciśnieniowe GardeTech oraz Sprayer to rodzaj opryskiwaczy nie wymagające do działania ani silnika elektrycznego, ani spalinowego. Mechanizm urządzenia działa na zasadzie podciśnienia wytwarzanego przez pompkę przed rozpoczęciem pracy.

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. 16118
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 142,68 zł

  Special Price 98,90 zł

 2. 16120
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 44,90 zł

  Special Price 31,30 zł

 3. -12% Opryskiwacz ciśnieniowy Kwazar Orion Super
  27659
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 140,28 zł

  Special Price 124,41 zł

 4. 37319
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 6,70 zł

  Special Price 5,70 zł

 5. 42178
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 55,30 zł

  Special Price 48,09 zł

 6. 42179
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 65,92 zł

  Special Price 57,32 zł

 7. 34237
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 16,00 zł

  Special Price 11,00 zł

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Opryskiwacze do ogrodu

Aby rośliny w Twoim ogrodzie prezentowały się pięknie i zdrowo,  koniecznie zadbaj o ich odpowiednią pielęgnację. Za pomocą opryskiwaczy oraz zraszaczy możesz bezpiecznie rozprowadzić substancję przeznaczoną do ochrony roślin, drzew i krzewów. W asortymencie internetowego sklepu StukPuk.pl znajdziesz zraszacze oraz opryskiwacze, dzięki którym odpowiednio zadbasz o swój ogród lub sad.

Zastosowanie opryskiwacza w ogrodzie

Każdy, kto posiada ogród, działkę lub sad, doskonale wie, jak dużo pracy trzeba włożyć, aby rosnąca w tych miejscach roślinność zdrowo zakwitała. Przy rozprowadzaniu substancji ochronnych do drzew, kwiatów lub krzewów należy zachować szczególną ostrożność. Dlatego w tym przypadku doskonale sprawdzi się opryskiwacz ciśnieniowy naramienny. Tego typu urządzenia są użytkowane w mniejszych, przydomowych ogrodach. Wielkość przyrządu należy dobrać do swoich indywidualnych możliwości, tak by praca z nim była przede wszystkim wygodna.

Ciecz znajdująca się wewnątrz zbiornika wydostaje się na zewnątrz dzięki dyszy przymocowanej do lancy. Opryskiwacze ciśnieniowe dodatkowo posiadają zawór bezpieczeństwa chroniący przed nadmiernym ciśnieniem wewnątrz. Dzięki paskowi  znajdującemu się na zbiorniku, możesz zawiesić urządzenie na ramieniu i swobodnie przemieszczać się po posesji. Wybierając odpowiedni opryskiwacz, zwróć szczególną uwagę na to, by był wyposażony w regulowaną lancę teleskopową, która pozwoli sięgnąć koron drzew.

Opryskiwacz w gospodarstwie domowym

Jeśli na Twoim balkonie lub tarasie znajdują się ozdobne kwiaty lub zioła, koniecznie zaopatrz się w opryskiwacz ciśnieniowy ręczny, który doskonale sprawdzi się w Twoim domu podczas pielęgnacji roślin doniczkowych. Przyrząd może być  używany do zraszania liści wodą, a także przyda się podczas mycia okien. Urządzenie wyposażone jest w specjalistyczną pompę, która wytwarza w zbiorniku ciśnienie przed spryskiwaniem. Opryskiwacz ręczny zapewnia bardzo wydajną pracę oraz równomierne rozpylenie cieczy. Decydując się na tego typu przyrząd, zwróć szczególną uwagę na to, z czego wykonana została dysza. Aby praca była precyzyjna, wybierz model z mosiężną dyszą, ponieważ cechuje się trwałą i wytrzymałą konstrukcją..

Odpowiednie przechowywanie opryskiwaczy

Przed rozpoczęciem pracy z opryskiwaczem, należy go przepłukać wodą w celu sprawdzenia szczelności wszystkich elementów. Podczas użytkowania rozpylacza może się zdarzyć, że dysza się zapcha. W takim przypadku rozkręć wszystkie części od urządzenia, a następnie przepłucz je silnym strumieniem wody. Pamiętaj także, by zawsze spuszczać powietrze z opryskiwacza, chwytając za główkę zaworu bezpieczeństwa. Tę czynność należy wykonać zawsze po skończeniu pracy, tak jak płukanie rozpylacza. Kiedy już dokładnie wyczyścisz opryskiwacz, przechowuj go w suchym i ciepłym miejscu oraz zabezpiecz go przed dostępem osób trzecich, a zwłaszcza dzieci. W ofercie sklepu internetowego StukPuk.pl znajdziesz szeroki wybór opryskiwaczy i zraszaczy, które z pewnością dopasujesz do  wykonywanych prac.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości
 • Random