Opryskiwacze akumulatorowe

Opryskiwacze akumulatorowe GardeTech to profesjonalne i bardzo wydajne urządzenie do wszelkiego rodzaju oprysków. Dzięki zbiornikowi na kilkanaście litrów płynu, wydajnym akumulatorom oraz uprzęży plecakowej pozwalają na oprysk znacznej powierzchni w wygodny i komfortowy sposób.

Brak produktów spełniających kryteria.

Opryskiwacze akumulatorowe

Opryskiwacze akumulatorowe to praktyczne urządzenia ogrodowe, znacznie ułatwiające prace na działce, w ogrodzie czy sadzie. Dzięki nim pielęgnacja roślin będzie o wiele szybsza i bardziej komfortowa, a odpowiedni preparat zostanie rozprowadzony w staranny sposób. W naszym sklepie StukPuk znajdziesz wygodne opryskiwacze marki Morolex, idealne do pracy w terenie.

Uniwersalne opryskiwacze akumulatorowe

Opryskiwacze akumulatorowe to akcesoria ogrodowe, za pomocą których szybko i wygodnie rozpylisz ciecz bądź zawiesinę. Sprawdzą się podczas takich prac ogrodowych jak opryskiwanie, nawadnianie oraz nawożenie. Dzięki zasilaniu elektrycznemu opryskiwacze akumulatorowe nadają się do pracy na większym terenie. Mogą sięgnąć po nie zarówno profesjonaliści zajmujący się na co dzień uprawą lub pielęgnacją roślin, jak i osoby hobbystycznie prowadzące przydomowy ogród bądź większą działkę.

Opryskiwacze akumulatorowe plecakowe lub wózkowe okazują się nieocenione w trakcie pracy w sadzie, na dużych halach produkcyjnych, w szklarniach czy parkach i na rozległych terenach zielonych. Składają się ze zbiornika, w którym znajduje się rozpylany preparat, a także odpowiedniej długości dyszy roboczej.

Opryskiwacze akumulatorowe plecakowe i wózkowe

Opryskiwacze akumulatorowe dostępne są w kilku wersjach. W naszym sklepie znajdziesz opryskiwacze plecakowe i opryskiwacze wózkowe. Pierwsze z nich, dzięki wyjątkowo praktycznej konstrukcji plecakowej, pozwalają na komfortową pracę na rozległym obszarze. Solidna uprząż sprawia, że urządzenie mocno trzyma się na plecach, podczas gdy dłonie pozostają wolne, co znaczenie ułatwia wykonywanie oprysku.

Z kolei opryskiwacz akumulatorowy wózkowy przeznaczony jest przede wszystkim do profesjonalnego zastosowania i wyróżnia się dużą pojemnością. Dzięki kołom o szerokim profilu korzystanie z niego jest wygodne i bezpieczne, nawet przy konieczności transportowania go po dużej powierzchni czy nierównym terenie. Połączenie starannie przemyślanej konstrukcji oraz zasilania akumulatorowego to gwarancja pełnej mobilności.

Opryskiwacz akumulatorowy ułatwi prace w ogrodzie

Przygotowaliśmy dla Ciebie najwyższej jakości opryskiwacze akumulatorowe, wyróżniające się ergonomiczną budową oraz solidną konstrukcją. Duża pojemność (12 lub 20 litrów) oraz wydajny akumulator o pojemności 7200 mAh zapewniają nieprzerwaną, bezproblemową pracę na dużym obszarze. Dostępne modele zasilane są silnikiem elektrycznym o napięciu 12 V.

Nasze opryskiwacze akumulatorowe posiadają wydajną pompę wytwarzającą ciśnienie 55 psi, praktyczny moduł elektroniczny z mikroprocesorem i zasilacz, dzięki któremu szybko naładujesz akumulator. W wersji plecakowej otrzymasz także wygodny stelaż z miękkimi, starannie wyprofilowanymi pasami.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości