Nożyce elektryczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Nożyce elektryczne, które ułatwią Ci pracę w ogrodzie

Jeśli w Twoim ogrodzie nie brakuje żywopłotu i innych krzewów, z pewnością docenisz zalety, jakie niesie ze sobą wykorzystanie nożyc elektrycznych. Szukając ich, sprawdź asortyment marketu StukPuk – proponujemy Ci szereg modeli, spośród których z łatwością wybierzesz ten właściwy!

Do czego wykorzystasz nożyce elektryczne?

Okalający posesję żywopłot będzie się dobrze prezentować tylko wtedy, gdy będziesz go regularnie podcinać, nadając mu tym samym pożądany kształt. Wykonywanie tej czynności ręcznym narzędziem wymaga jednak zastosowania sporej siły i może Ci zająć dużo czasu. Wykorzystując elektryczne nożyce do żywopłotu, precyzyjnie przytniesz żywopłot, zaoszczędzając tym samym sporo czasu, który będziesz mógł poświęcić na inne czynności ogrodowe. Jest to szczególnie istotne w przypadku dużych obszarów obsadzonych żywopłotem, których ręczna pielęgnacja mogłaby być wyjątkowo uciążliwa. Na korzyść tego urządzenia przemawia też to, że korzystanie z niego jest przyjazne dla środowiska. W przeciwieństwie do modeli spalinowych nożyce elektryczne nie emitują do atmosfery spalin.

Sieciowy czy akumulatorowy sekator do żywopłotu?

Wybierając nożyce elektryczne do żywopłotu, masz do dyspozycji dwa podstawowe rodzaje: sieciowe i akumulatorowe. Czym się różnią? Pierwsze z nich to urządzenia o dużej mocy, które sprawdzą się w przypadku nawet wyjątkowo gęstych krzewów o dość grubych gałązkach. Utrudnienie podczas ich stosowania stanowi jednak długi kabel, który plącze się w pobliżu ostrza – trzeba więc uważać, aby go nie przeciąć. Poza tym w tej sytuacji ogranicza nas też odległość od źródła zasilania, a zatem używanie nożyc elektrycznych sieciowych jest możliwe tylko w najbliższym otoczeniu domu. Nożyce akumulatorowe to narzędzie, które jest pozbawione przewodu, dzięki czemu można je stosować w niemalże każdym miejscu – nawet na działce bez dostępu do elektryczności. Jednocześnie sprawdzą się jedynie na niewielkim obszarze, gdyż już po 2-3 godzinach pracy będą wymagać ponownego naładowania akumulatora.

Nożyce elektryczne do żywopłotu – oferta StukPuk

Asortyment internetowego marketu budowlanego StukPuk obejmuje bogatą ofertę nożyc elektrycznych do żywopłotu o zróżnicowanych parametrach technicznych. Zobacz np. akumulatorowe nożyce do żywopłotu Makita, które są lekkie i poręczne – nadają się zatem idealnie dla hobbystycznych użytkowników. Możesz również sięgnąć po elektryczne nożyce do żywopłotu Makita o mocy 550 W, które sprawdzą się podczas bardziej specjalistycznych czynności. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz na StukPuk.pl!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości