Kosy elektryczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Kosy i podkaszarki do trawnika

Sezon wiosenno-letni to idealny czas, aby zabrać się za porządki w ogrodzie, który po zimie wymaga szczególnej opieki. Przy pomocy kosy elektrycznej perfekcyjnie przytniesz krzewy oraz trawnik nawet w trudno dostępnych miejscach. W ofercie internetowego marketu StukPuk.pl znajdziesz także wykaszarki i podkaszarki, dzięki którym praca w ogrodzie stanie się komfortowa.

Podkaszarka elektryczna do małych trawników

Na większych powierzchniach ogrodowych niezastąpiona jest tradycyjna kosiarka, jednak przy małych trawnikach zdecydowanie lepiej sprawdza się podkaszarka elektryczna. Przede wszystkim urządzenie dociera do trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu precyzyjnie przytniesz trawnik przy krawężnikach, płocie czy pod krzewami ozdobnymi. Wykaszarka zapewnia łatwe manewrowanie, szczególnie na krętych dróżkach, oraz komfort pracy, dzięki czemu tak szybko się nie zmęczysz. Dodatkowo, sprzęt jest łatwy w obsłudze oraz nietrudny do utrzymania. Podkaszarki elektryczne do trawy posiadają regulowaną wysokość, w związku z tym bez problemu możesz dopasować urządzenie do swojego wzrostu. Maszyna wymaga podłączenia do źródła prądu. Umieszczone w niej narzędzie tnące to najczęściej głowica żyłkowa, dzięki której dokładnie przytniesz nawet większą trawę.

Wykaszarki i kosy zasilane akumulatorem

Jeżeli nie masz dostępu do źródła prądu, a chcesz ściąć trawnik przy domu lub na działce, wybierz wykaszarkę akumulatorową. Korzystając z tego rodzaju urządzenia, możesz wykonywać prace ogrodowe nawet w dalszych odległościach. Dzięki technologii litowo – jonowej, maszyny są łatwe w eksploatacji i ciche, a także nie produkują nieprzyjemnego zapachu spalin. Podkaszarka na akumulator zapewnia pełną swobodę poruszania się, a dodatkowo jest energooszczędna. Wbudowana, ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodę podczas wykonywanych czynności. Podczas wyboru sprzętu, zwróć uwagę na pojemność akumulatora, gdyż ma to duży wpływ na czas wykonywanej pracy. Kosy do trawników posiadają część roboczą, jaką stanowią specjalne noże tnące. Ich montaż nie jest trudny, a praca dzięki nim staje się szybka i precyzyjna. Dodatkowo kosa zasilana jest akumulatorem, co pozwala na swobodną pracę w większym ogrodzie.

Kosy i podkaszarki w ofercie StukPuk.pl

Internetowy market budowlany StukPuk posiada w swojej ofercie szeroki wybór urządzeń, dzięki którym usprawnisz swoją pracę w ogrodzie. Kosy i podkaszarki do trawy cieszą się dużą popularnością, zarówno te elektryczne jak i zasilane akumulatorem. Wysoce precyzyjne urządzenia z powodzeniem dostosujesz do swoich preferencji, dbając tym samym o komfort i wygodę podczas wykonywanych czynności. Koniecznie zapoznaj się z bogatym asortymentem sklepu StukPuk.pl i wybierz odpowiednią wykaszarkę, dzięki której upiększysz swój ogród.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random