Dmuchawy do liści

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 21015
  Dostępne
  212,39 zł
 2. 21018
  Dostępne
  314,54 zł
 3. 27964
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 1 225,82 zł

  Special Price 1 148,84 zł

 4. 28296
  Dostępne

  Normalna cena: 325,53 zł

  Special Price 254,32 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Wygodna pielęgnacja otoczenia – dmuchawy do liści

Najłatwiejszym sposobem na to, aby pozbyć się uporczywego problemu zalegających w ogrodzie czy na chodniku liści, jest usunięcie ich za pomocą specjalnego elektronarzędzia. Dmuchawa do liści działa w szybki sposób – pod wpływem silnego strumienia powietrza odgarniasz ściółkę i oczyszczasz teren. Sprawdź dostępne w naszej ofercie urządzenia!

Elektronarzędzia ogrodowe do liści

Dmuchawy do liści sprawdzą się na każdym zielonym terenie – głównie jesienią i wiosną. Dzięki ich zastosowaniu nie musisz wykonywać pracy ręcznie. Elektronarzędzie w postaci dmuchawy do liści znacznie zaoszczędzi Twój czas oraz energię. Taki sprzęt ogrodowy może działać dwojako – na zasadzie wywiewania liści strumieniem powietrza lub też metodą odsysania. Tego rodzaju dmuchawy do liści działają podobnie do domowych odkurzaczy. Modele różnią się także między sobą metodą zasilania oraz mocą. Na mniejszy teren możesz wybrać podstawową dmuchawę do liści.

Jak wybrać dmuchawę do liści

W internetowym markecie budowlanym StukPuk znajdziesz szereg różnych dmuchaw do liści. Przede wszystkim zdecyduj, czy wolisz zasilane elektrycznie, czy spalinowo. W pełni mobilna dmuchawa o długim czasie działania daje maksymalną swobodę ruchu i pracy. Spośród dostępnych modeli możesz wybrać takie, które jedynie rozwiewają liście lub te, które je wciągają i rozdrabniają, kierując odpady do specjalnego zbiornika. Również waga dmuchawy do liści ma znaczenie dla Twojej wygody poruszania się. Jeśli potrzebujesz podstawowego sprzętu do małego ogrodu, wybierz elektryczną dmuchawę Maktec, która waży jedynie 1,5 kg. Za jej pomocą swobodnie oczyścisz swój ganek i najbliższe otoczenie – ogródek, podjazd czy rabaty.

Rodzaj dmuchaw do liści

Sprzęt ten dzieli się z uwagi na rodzaj zasilania na: spalinowe, elektryczne i akumulatorowe. Dmuchawy do liści mogą być również wielofunkcyjne. Jeśli jednak pełnią rolę jedynie rozdmuchiwania liści, stanowią zupełnie podstawowy rodzaj tych elektronarzędzi ogrodowych. Za pomocą dmuchawy do liści z funkcją odsysania, np. marki Makita czy Maktec, trwale pozbędziesz się ściółki. Tego typu elektronarzędzie powinno mieć w zestawie worek na pył, czyli rozdrobnione liście. To sprytna i wygodna metoda na pozbycie się resztek zalegających po wiośnie i lecie w ogrodzie. Dmuchawy do liści akumulatorowe to ekologiczne rozwiązanie – nie wydzielają szkodliwych substancji, spalając paliwo. Również dzięki swojej mobilności są wygodne w użyciu. Znajdź odpowiadającą Ci dmuchawę do liści!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości