Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych ludzi zdrowo stukniętych na punkcie materiałów budowlanych. Pewnego dnia wpadliśmy na pomysł, by połączenie naszej pasji i doświadczeniem przekuć w sukces. BINGO! Tak oto zbudowaliśmy sklep internetowy StukPuk.pl. Do zadania podeszliśmy bardzo ambitnie – starannie dobraliśmy marki i asortyment, bo każdy mógł znaleźć w StukPuk.pl wszystko, czego potrzebuje. 

Czym jest StukPuk.pl?

StukPuk.pl to sklep internetowy, działający w nowej koncepcji dystrybucji narzędzi i materiałów budowlanych. Koncentrujemy się przede wszystkim na sprzedaży chemii budowlanej, zamocowań, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriach, taśmach, foliach i membranach, artykułach instalacyjnych oraz elektrycznych, BHP, myjkach ciśnieniowych i odkurzaczach oraz materiałach budowlanych, a także asortymentu ogrodniczego. 

Co oferujemy?

Wyprzedzamy konkurencję, oferując szeroką  gamę produktów z kategorii budget, standard i premium. Swoje podwoje otworzyliśmy dla klientów indywidualnych, ale także małych firm wykonawczych, pracujących na zlecenia osób prywatnych, czy inwestorów i instytucji. Oferujemy kompletny asortyment do wielu typów prac ogólnobudowlanych i remontowych tzw. „One Stop Shop”.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości