30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Więcej widoków

NoEm 4w1 biała farba ekranująca pochłaniająca promieniowanie 15 kg - 11 L Selena 10026723

Kod produktu (SKU): 22434

Normalna cena: 450,00 zł

Special Price 399,95 zł

Dostępność: Dostępne

Short Description

NoEM Electro Protector 4 w 1 to pierwszy na świecie produkt, który łączy w sobie funkcje takie jak dkran pola elektrycznego, biała farba, powłoka antyelektrostatyczna i podkład gruntujący pod farb...

Opis

Szczegóły

NoEM Electro Protector 4 w 1 to pierwszy na świecie produkt, który łączy w sobie funkcje takie jak dkran pola elektrycznego, biała farba, powłoka antyelektrostatyczna i podkład gruntujący pod farby dekoracyjne.
Szczególnie zalecany jest do stosowania w miejscach narażonych na ciągłe działanie pól elektromagnetycznych – w sypialniach, kuchni, salonie, jadalniach ale też obiektach takich jak szkoły, biura, szpitale itd.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Ceraqion Technology (wykorzystywanie cząsteczek wody do pochłaniania szkodliwego pola elektrycznego i przemieniania w nieszkodliwe, nieodczuwalne dla organizmu ciepło) , Noem posiada właściwości ekranujące i pochłaniające nawet 99% pól elektrycznych z zakresu niskich częstotliwości emitowanych przez instalacje elektryczne, chroniąc przed szkodliwym polem elektrycznym. Co ważne nie zakłóca przy tym działania sieci wi-fi, sieci komórkowych, fal radiowych, telewizyjnych itd. – ekranuje jedynie negatywne pola elektryczne. Dzięki swoim antyelektrostatycznym właściwościom, NoEM pomaga utrzymać ściany w czystości, zapobiegając przyciąganiu brudu i kurzu.
Noem pełni też funkcję ekologicznej, nowoczesnej farby do wnętrz. Jako farba biała zapewnia kryjący, estetyczny efekt już po nałożeniu jednej warstwy, idealnie przylegając do wszystkich podłoży mineralnych (tynki gipsowe, cementowe, wapienne, mineralne, akrylowe, płyty G-K, beton itd.). Może być jednak także wykorzystana jako podkład pod kolorowe farby dekoracyjne - posiada dobrą przepuszczalność pary wodnej, tworzy matową i gładką powłokę bez spękań i jest idealnym podłożem pod każdy rodzaj farb wewnętrznych dekoracyjnych. Podczas aplikacji nie chlapie i nie pozostawia smug. Produkt przygotowany jest w formie gotowej do użycia – nie wymaga rozcieńczania. Sposób nakładania jest identyczny jak w przypadku standardowych farb do wnętrz – aplikacja może następować za pomocą pędzla, wałka itd.

Najważniejsze cechy i zalety:
- ekranuje przez absorpcję szkodliwe pole elektryczne, emitowane zarówno przez urządzenia i instalacje w Twoim domu jak i na zewnątrz (np. linie wysokiego napięcia)
- ekranowanie nie wymaga uziemienia
- jest antyelektrostatyczny – zapobiega przyciąganiu brudu i kurzu
- jest paroprzepuszczalny
- pełni funkcję wydajnej i kryjącej farby białej
- sprawdza się jako farba podkładowa – wzmacnia podłoże wyrównując jego chłonność i zwiększając przyczepność
- tworzy matową, gładką powłokę bez spękań
- zwiększa wydajność farb dekoracyjnych
- nie chlapie i nie zostawia smug
- odporność na szorowanie na mokro klasa I wg normy PN-C-81914:2003,
- temperatura stosowania (podłoża, powietrza, materiałów) od 5 stopni C do 25 stopni C,
- czas schnięcia ok. 3-6 h – w zależności od warunków.
- zużycie: ok 0,14 kg/m2

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

EAN 10026723
Index dostawcy 10026723
Nazwa katalogowa NoEm 4w1 biała farba ekranująca pochłaniająca promieniowanie 15 kg - 11 L Selena 10026723
Marka Selena

Recenzje

Recenzje klientów

MARIUSZ S.
5/5
Pomalowane dopiero 2 tygodnie temu ale moge powiedzieć że czuję różnicę teraz w jakości snu i zamopoczucia podczas przebywania w sypialni. Byłem sceptyczny od produktu, ale to naprawdę działa. (Dodano 19.05.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: NoEm 4w1 biała farba ekranująca pochłaniająca promieniowanie 15 kg - 11 L Selena 10026723

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Jakość

Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.