30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka

Więcej widoków

Nawóz płynny uniwersalny butelka 0,55 kg, marki Florovit

Kod produktu (SKU): 16829

Oceń ten produkt jako pierwszy

5,20 zł

Dostępność: Dostępne

348 i
Nawóz płynny uniwersalny marki Florovit 0,55 kg powstał z myślą o wszystkich entuzjastach ogrodów i działkowiczów, którzy cenią sobie wygodę użytkowania, niezawodność i wysoką jakość. Przeznaczon...
Opis
Szczegóły

Nawóz płynny uniwersalny marki Florovit 0,55 kg powstał z myślą o wszystkich entuzjastach ogrodów i działkowiczów, którzy cenią sobie wygodę użytkowania, niezawodność i wysoką jakość. Przeznaczony jest dla szerokiej gamy roślin. Znakomicie zapewnia ich równomierne odżywienie, prawidłowy wzrost i rozwój, a także zapewnia obfite kwitnienie i owocowanie. Jest to wieloskładnikowy preparat, który może być używany zarówno do doglebowego jak i dolistnego nawożenia roślin. Nawożenie dolistne, jak wykazały długoletnie badania nad poza korzeniowym zasilaniem roślin, jest najszybszą i ekonomicznie uzasadnioną formą nawożenia. Florovit płynny jest skoncentrowanym nawozem ogrodniczym, który poza nawożeniem posiada również bardzo cenne własności błonkotwórcze. Dzięki tym właściwościom Florovit płynny jest zalecany jako środek sprawiający, że rośliny lepiej znoszą okresy suszy, niedostatku wody lub okresy krytyczne (np. zahamowanie wzrostu) oraz są bardziej odporne na infekcje i różnego rodzaju stresy.

Florovit można stosować do zasilania roślin ozdobnych, warzyw w gruncie i pod osłonami, w sadownictwie i rolnictwie. Rośliny dokarmiane Florovitem płynnym szybciej rosną, wcześniej i okazalej kwitną, a także wcześniej zaczynają owocować, dając plony większe o około 10 %. Florovit płynny można stosować jako środek przyspieszający regenerację roślin uszkodzonych przez mróz (szczególnie drzew owocowych) opryskując liście, gałęzie i pnie do całkowitego zwilżenia.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EAN5900498008111
Index dostawcy5900498008111
Nazwa katalogowaNawóz płynny uniwersalny butelka 0,55 kg, marki Florovit
Pojemność (kg)0,55 kg
TypPłynny
ZastosowanieStandardowe
MarkaFlorovit
Recenzje
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Nawóz płynny uniwersalny butelka 0,55 kg, marki Florovit

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.