30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Więcej widoków

Nawóz granulowany do trawników w mchem Mistrzowski Trawnik worek 25 kg, marki Florovit + trawa sportowa 500g gratis!

Kod produktu (SKU): 16795

119,95 zł

Dostępność: Dostępne

4 i
Zastanawiałeś się kiedyś, co takiego robi Twój sąsiad, że jego trawnik jest gęsty, intensywnie zielony i niepoprzerastany mchem? Osiągnięcie takiego efektu wcale nie jest trudne. Wystarczy regularn...
Opis
Szczegóły

Zastanawiałeś się kiedyś, co takiego robi Twój sąsiad, że jego trawnik jest gęsty, intensywnie zielony i niepoprzerastany mchem? Osiągnięcie takiego efektu wcale nie jest trudne. Wystarczy regularnie stosować nawóz przeznaczony do trawników ozdobnych i reprezentacyjnych.
Intensywnie rosnąca trawa, wielokrotnie koszona w ciągu roku, pobiera z gleby duże ilości składników pokarmowych. Dlatego do uzyskania trwałej, zwartej darni i pięknej zieleni trawy, niezbędne jest systematyczne nawożenie od wczesnej wiosny do jesieni. Zawarte w nawozie składniki mineralne, dobrane w odpowiednich formach i ilościach, stymulują wzrost traw, poprawiają ich zdrowotność oraz zapewniają intensywnie zielony kolor trawników. Wysoka zawartość azotu zwiększa krzewienie się traw, darń staje się zwarta i silna, co przeciwdziała wzrostowi mchu i zachwaszczeniu. Nawóz jest wyjątkowo wydajny oraz wygodny w stosowaniu – 1 kg wystarczy Ci na zasilenie 35 m2 trawnika.
Pamiętaj! Ważne, aby nawożenie rozpocząć już wiosną i wykonywać je regularnie mniej więcej co trzy tygodnie. Już dziś możesz się do tego przygotować i zamówić nawóz w naszym sklepie.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
EAN5900861142367
Index dostawcy5900861142367
Nazwa katalogowaNawóz granulowany do trawników w mchem Mistrzowski Trawnik worek 25 kg, marki Florovit + trawa sportowa 500g gratis!
Pojemność (kg)25 kg
TypGranulowany
ZastosowanieNa mech
MarkaFlorovit
Recenzje

Recenzje klientów

Tomasz
5/5
Bardzo dobry i skuteczny produkt w super cenie! (Dodano 22.03.2018)
Napisz własną recenzję

Oceniasz: Nawóz granulowany do trawników w mchem Mistrzowski Trawnik worek 25 kg, marki Florovit + trawa sportowa 500g gratis!

Jak oceniasz ten produkt? *
 
Jakość
Film

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.

Załączniki

Zakładka jest nieaktywna dla danego produktu.