Plandeki

Aby zabezpieczyć materiały, które już mamy przygotowane (zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku) niezbędne są nam plandeki TOPEX. Wykonane są z wodoodpornego tworzywa sztucznego o różnych wielkościach i grubościach. Ich krawędzie są zazwyczaj podwójnie wzmacniane ze sznurkiem. Co kilkanaście lub kilkadziesiąt centymetrów znajdują się na obwodzie otwory aluminiowe.

Brak produktów spełniających kryteria.

Bezpieczne przechowywanie z plandekami

Przechowywanie rozmaitych przedmiotów na świeżym powietrzu wiąże się z ryzykiem ich zniszczenia. Dlatego też warto je odpowiednio zabezpieczyć, korzystając z prezentowanych w tym dziale plandek. Sprawdź, jakie modele dla Ciebie przygotowaliśmy i do czego możesz je wykorzystać!

Plandeki – zastosowanie

Posiadasz w swoim ogrodzie kosiarkę i nie masz jej gdzie chować? A może korzystasz z ciężkich maszyn rolniczych w gospodarstwie, które ciągle są narażone na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych? Jeśli tak, trafiłeś w dobre miejsce! W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie plandeki marki TOPEX. Różne rozmiary pozwolą Ci na dopasowanie poszczególnych modeli do przedmiotów zarówno o małych, jak i bardzo dużych gabarytach.

Plandeki wykonane z tworzywa sztucznego – polietylenu – cechują się wysoką odpornością na szkodliwe działanie wilgoci, jak również zabezpieczają przed słońcem, wiatrem i kurzem. Masz więc pewność, że ukryte pod plandeką elementy nie tylko się nie uszkodzą, ale również pozostaną czyste i od razu gotowe do ponownego użytku. Plandekę w odpowiednim rozmiarze dopasujesz też do basenu rozłożonego w Twoim ogrodzie – dzięki niej nie będą do niego wpadały liście i inne zanieczyszczenia.

Plandeka – na zewnątrz i do domu

Plandeka znajduje zastosowanie nie tylko na świeżym powietrzu – do osłaniania drewna na opał, urządzeń czy też mebli ogrodowych. Doskonale sprawdza się także w piwnicach, schowkach i innych zaciemnionych czy narażonych na wilgoć pomieszczeniach. Świetnie chroni bowiem nie tylko przed wodą, ale też przed pleśnią – to idealne zabezpieczenie dla przechowywanych na strychach mebli i innych konstrukcji użytkowych. W piwnicach natomiast plandeka osłoni składy drewna oraz węgla, dzięki czemu będą lepiej przygotowane do palenia.

Plandeki TOPEX w sklepie StukPuk

Oferujemy plandeki marki TOPEX – przygotowaliśmy dla Ciebie modele w różnych rozmiarach. Od mniejszych modeli o wymiarach 4 x 6 m, aż do bardzo dużych 10 x 15 m. Wykonane z polietylenu o zwiększonej gramaturze cechują się wyjątkową grubością, przez co są mocne i odporne na rozrywanie. Co kilkanaście lub kilkadziesiąt centymetrów znajdują się na obwodzie otwory aluminiowe, przez które można przewlec sznurek i w ten sposób dodatkowo związać i zabezpieczyć. W naszej ofercie dostępne są plandeki w kolorze niebieskim. Znajdź wśród nich model pasujący na przedmioty, które zamierzasz zabezpieczyć i zamów go online. Dobierz też inne akcesoria z naszej oferty – całe zamówienie dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości