Pasy narzędziowe

We wszystkich pracach remontowych i monterskich, zwłaszcza na dużej powierzchni czy wysokości, ważne, a nawet najważniejsze jest dobre zorganizowanie. Bo oczywiście można wielokrotnie chodzić w te i z powrotem po potrzebne narzędzie, ale czy nie lepiej byłoby mieć je przy sobie? Idealnym rozwiązaniem tej sytuacji jest posiadanie tzw. pasów narzędziowych MODECO, TOPEX czy YATO.

Brak produktów spełniających kryteria.

Pasy narzędziowe dla lepszej organizacji pracy

Pasy narzędziowe to niezwykle przydatne akcesoria, dzięki którym podczas pracy możesz mieć pod ręką wszystko, co będzie Ci potrzebne. W sklepie StukPuk znajdziesz zarówno proste i uniwersalne pasy przeznaczone dla majsterkowiczów-amatorów, jak i specjalne produkty dla profesjonalistów, na co dzień pracujących w branży budowlanej.

Pasy narzędziowe — sprawna praca i wygoda

Pasy narzędziowe umożliwiają trzymanie przy sobie niezbędnych narzędzi oraz różnego rodzaju akcesoriów. To rozwiązanie znacznie przyspiesza prace — nie musisz np. schodzić z drabiny, żeby sięgnąć po śrubki lub kilka razy wracać do warsztatu w poszukiwaniu pasujących narzędzi.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt stworzony z myślą o konkretnych profesjach, np. pasy monterskie czy pasy dekarskie. W takich egzemplarzach ilość i wielkość kieszeni, zasobników oraz mocowań dostosowana jest do charakterystyki narzędzi oraz akcesoriów używanych przy typowych dla tych zawodów pracach.

Przygotowaliśmy też uniwersalne pasy na narzędzia przeznaczone dla majsterkowiczów i wszystkich, którzy chcą ułatwić sobie wykonywanie drobnych domowych napraw. Do wyboru masz proste modele w postaci regulowanego pasa z trwałego materiału, jak też nieco bardziej rozbudowane pasy z różnej wielkości kieszeniami na gwoździe, miary, młotek czy klucze.

Pasy monterskie ułatwią prace na wysokościach

Mamy dla Ciebie profesjonalne pasy budowlane idealne do prac monterskich. Dzięki specjalnej budowie, wzmacnianym materiałom oraz dużej pojemności, sprawdzą się świetnie w trakcie prac na rusztowaniu, drabinie czy dużej powierzchni.

Monterskie kabury narzędziowe marek Modeco i Topex wykonane są z wzmocnionego materiału lub skóry, a dzięki obszywanym i nitowanym kieszeniom wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością. Regulacja w obwodzie pozwala dopasować pas do Twoich wymiarów, tak aby był stabilny, a jednocześnie nie krępował ruchów. Do wyboru masz modele posiadające 11 lub 21 kieszeni, a także specjalny pas narzędziowy do montażu suchej zabudowy. Składa się on z 4 części: samego pasa, pokrowca na młotki, pokrowca na wkręty i gwoździe oraz specjalnej części na wiertarko-wkrętarkę. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale, jeśli często w swojej pracy wykorzystujesz płyty gipsowo-kartonowe.

Pasy dekarskie do prac dachowych

Dzięki praktycznej zabudowie narzędziowej wymagająca praca na dachu stanie się łatwiejsza – nie musisz schodzić na dół po narzędzia lub dodatkowe akcesoria.

Nasze dekarskie pasy budowlane wykonane są z mocnych i trwałych materiałów, dodatkowo posiadających nitowane wzmocnienia. Posiadają wygodne kieszenie na wkrętarko-wiertarkę oraz wkręty i gwoździe. Sprawdź nasz asortyment już teraz!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości