Kieszenie na narzędzia

Kieszenie narzędziowe TOPEX i YATO to bardzo wygodny sposób na organizowanie i porządkowanie drobnego sprzętu budowlanego zarówno ręcznego jak i elektrycznego. Umożliwiają mocowanie na pasie i dzięki temu wszystkie niezbędne akcesoria możemy mieć cały czas pod ręką.

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 2479
  Brak i

  Normalna cena: 24,69 zł

  Special Price 21,72 zł

 2. 2482
  Brak i

  Normalna cena: 11,25 zł

  Special Price 9,90 zł

 3. 2481
  Brak i

  Normalna cena: 13,16 zł

  Special Price 11,58 zł

 4. 2483
  Brak i

  Normalna cena: 18,97 zł

  Special Price 16,69 zł

 5. 2484
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 20,11 zł

  Special Price 17,70 zł

 6. 2485
  Brak i

  Normalna cena: 36,22 zł

  Special Price 31,88 zł

 7. 2486
  Brak i

  Normalna cena: 19,07 zł

  Special Price 16,78 zł

 8. 2480
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 18,30 zł

  Special Price 16,10 zł

 9. 36726
  Dostępne
  37,32 zł
 10. 36725
  Dostępne
  30,11 zł
 11. 36724
  Dostępne
  14,29 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Kieszenie na narzędzia – praktyczna pomoc na budowie i w warsztacie

Niezależnie, czy lubisz majsterkować w domu, czy też jesteś profesjonalnym dekarzem, elektrykiem lub stolarzem, na pewno przydadzą Ci się specjalne kieszenie na narzędzia. Zawieszone na pasie nośnym umożliwią Ci szybszą i wygodniejszą pracę niezależnie od miejsca. W ofercie marketu budowlanego StuPuk.pl znajdziesz różne modele przeznaczone na rozmaite narzędzia.

Dlaczego warto mieć kieszenie na narzędzia

Większość prac remontowo-budowlanych czy też naprawczych wykonywanych jest w różnych miejscach, a czasem w niewygodnych pozycjach. Trudno wtedy mieć pod ręką stół warsztatowy czy skrzynkę z narzędziami. W takich sytuacjach najbardziej pomocny jest pas z kieszeniami, który pozwoli Ci mieć potrzebny sprzęt zawsze pod ręką – niezależnie od tego, gdzie będziesz wykonywał swoje zadanie. Wykonane są z różnych materiałów np. skóra czy tworzywo sztuczne. Na jednym pasie możesz mieć zamontowanych kilka różnych kieszeni na narzędzia, dzięki temu nie musisz wybierać, która z nich w danym momencie będzie Ci bardziej potrzebna.

Rodzaje kieszeni na narzędzia

Podstawowym rodzajem kieszeni na narzędzia jest kieszeń uniwersalna – może posiadać różne ilości przegródek oraz dodatkowe uchwyty np. z materiału lub metalu na narzędzia takie, jak młotek, duże klucze czy siekierka. Można w nich przechowywać klucze, wiertła, szczypce i różnego rodzaju śrubokręty. W naszym asortymencie znajdziesz również duży wybór modeli przeznaczonych do konkretnego typu sprzętu na przykład: kieszeń na elektronarzędzia, w której możesz schować wiertarkę z wiertłami i bitami, kieszeń do chowania gwoździ, a także innych małych elementów, czy też kieszeń na wkrętarkę akumulatorową.

Jak wybrać kieszenie do pasa narzędziowego

W ofercie sklepu StukPuk.pl znajdziesz wiele modeli kieszeni przeznaczonych na różne narzędzia. W zależności od tego, czym się zajmujesz i jakiego sprzętu używasz, będziesz mógł wybrać coś dla siebie. Jeśli jesteś majsterkowiczem hobbystą i wykonujesz  różne drobne naprawy, powinieneś wybrać uniwersalną kieszeń na narzędzia z 11 przegrodami. Tego typu modele z dodatkowymi uchwytami będą się również nadawać dla zawodowców np. dekarzy lub monterów. Możesz także zaopatrzyć się w model zaprojektowany dla wybranych rodzajów narzędzi. Warto podczas zakupu zwrócić uwagę, by materiał, z którego została wykonana kieszeń na narzędzia, był odpowiednio mocny i wytrzymały, zaś jej mocowanie dopasowane do modelu pasa, który posiadasz.

Kieszenie na narzędzia wraz z pasem nośnym to wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zawsze podczas pracy masz potrzebne narzędzia przy sobie i swobodę ruchu.