Przechowywanie i porządki w warsztacie

Utrzymanie porządku w warsztacie jest niezbędne, by przeprowadzane w nim prace były szybkie, sprawne, a przede wszystkim przyjemne i bezpieczne. Dzięki dostępnym na StukPuk.pl systemom do przechowywania, torbom oraz pojemnikom, zadanie to będzie łatwe oraz możliwe do wykonania. Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie!

Pasy narzędziowe, kieszenie oraz torby na narzędzia

Podczas majsterkowania lubisz mieć wszystko w zasięgu ręki? W takim razie będzie Ci potrzebny pas narzędziowy, w którego kieszonkach pomieścisz wszystkie używane przez siebie narzędzia. Gdyby okazał się mało pojemny, możesz wzbogacić go o obszerne kieszenie narzędziowe. Akcesorium to może posłużyć Ci również jako przybornik do przenośnego stołu warsztatowego, w którym brakuje szuflad. Nie zapomnij też sprawdzić szerokiej oferty toreb na narzędzia – nie tylko umożliwiają one przechowywanie elementów wyposażenia Twojego warsztatu, ale także przydają się podczas ich transportu.

Pojemniki, organizery i akcesoria do przechowywania

Jeśli już o przechowywaniu mowa, w warsztacie nie może zabraknąć wytrzymałych plastikowych pojemników oraz poręcznych organizerów. Dzięki nim z łatwością utrzymasz porządek zarówno wśród dużych narzędzi elektrycznych, jak i drobnych elementów oraz akcesoriów, takich jak śrubki, końcówki do wiertarek, gwoździe itd.

Stoły warsztatowe, drabiny i pasy transportowe

Pierwszym krokiem do zaprowadzenia porządku w warsztacie jest odpowiednie przygotowanie przestrzeni roboczej. Jeśli do tej pory musiałeś przenosić pracę z miejsca na miejsce, dzięki stołowi warsztatowemu nie będziesz musiał martwić się zagubionymi po drodze narzędziami czy drobiazgami, takimi jak śrubki czy gwoździe. Wszystkie będziesz mógł mieć stale pod ręką, a w razie potrzeby zmiany miejsca, za jednym zamachem przesuniesz całe stanowisko pracy. Ciężkie, nieporęczne narzędzia znajdujące się na regałach zabezpieczysz pasami transportowymi. Na StukPuk.pl znajdziesz modele pasów z hakiem oraz rączką – służą one lepszemu przymocowaniu. Wykorzystując jedną z oferowanych w naszym sklepie drabin, z łatwością dosięgniesz wysoko położonych półek regałów, które również posłużą Ci do porządkowania przestrzeni.

Systemy przechowywania w ofercie StukPuk.pl

Ze StukPuk.pl w Twoim warsztacie zapanuje ład i porządek, a znalezienie potrzebnego w danym momencie narzędzia będzie łatwością. Przekonaj się sam, zapoznając się z naszą szeroką ofertą wózków transportowych, stołków składanych, klipsów do przewodów, kamizelek monterskich oraz plandek.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random