Zszywacze pneumatyczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Zszywacze pneumatyczne – łączenia w szybkim tempie

Szukasz odpowiedniego zszywacza do prac w Twoim przydomowym warsztacie, który przyda się również w czasie remontów oraz prac wykończeniowych? Dostępne są różne rodzaje tego narzędzia – w zależności od sposobu dostarczania do nich energii. W tym dziale przygotowaliśmy zestawienie modeli pneumatycznych – sprawdź, jakie zszywacze masz do wyboru!

Zszywacze pneumatyczne – zastosowanie

Ze względu na bardzo dużą szybkość pracy zszywacze pneumatyczne są chętnie używane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. Znajdują zastosowanie w branży stolarskiej i meblarskiej – nadają się zarówno do łączenia tkanin z drewnem, jak i mocowania cienkich elementów drewnianych. W budownictwie zszywacze pneumatyczne wykorzystywane są natomiast do przytwierdzania rozmaitych folii oraz membran izolacyjnych, a także sprawdzają się przy montażu pap na dachach czy siatek podtynkowych.

Zszywacz pneumatyczny z funkcją gwoździarki

Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest wybór zszywacza pneumatycznego obsługującego również sztyfty – cienkie gwoździe pozbawione łbów. Dzięki nim możesz w wyjątkowo estetyczny sposób mocować listwy, wykładziny czy panele, ponieważ pozostaną one niemalże niewidoczne. Przykładem takiego urządzenia może być dostępny w naszej ofercie zszywacz pneumatyczny do zszywek i gwoździ YATO lub zszywacz pneumatyczny TOPEX.

Zalety zszywaczy pneumatycznych

Korzystanie ze zszywacza pneumatycznego nie generuje dużego hałasu. Prace z jego zastosowaniem przebiegają bardzo szybko – niektóre modele mogą wystrzeliwać nawet 1500 zszywek w ciągu jednej minuty. Dodatkowo spełniają najwyższe wymagania dotyczące precyzji spośród wszystkich dostępnych na rynku rodzajów zszywaczy – z tego względu świetnie sprawdzają się w zastosowaniu profesjonalnym. Są poręczne i dość lekkie – ich waga zwykle nie przekracza 2 kg, dlatego nawet długotrwałe prace przebiegają w wysokim komforcie.

Zszywacze pneumatyczne w sklepie StukPuk

Dostępne w naszej ofercie modele zszywaczy pneumatycznych spełnią oczekiwania zarówno amatorów, jak i osób o wysokich wymaganiach. Znajdziesz tu np. zszywacz pneumatyczny PS101 RAPID z wydłużoną częścią roboczą, pozwalającą dotrzeć narzędziem nawet w trudno dostępne miejsca. Zszywacz pneumatyczny Makita AT450H zadowoli Cię natomiast dołączonymi akcesoriami – oprócz narzędzia znajdziesz tu także olej, okulary ochronne oraz walizkę do wygodnego przechowywania. Sprawdź nasz asortyment i wybierz zszywacz pneumatyczny idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random