Zszywacze elektryczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Zszywacze elektryczne – łatwe łączenie materiałów

Ręczne wbijanie gwoździ lub zszywaczy może zająć sporo czasu, a dodatkowo efekt pracy może nie spełniać oczekiwań. Aby złącza były umieszczane w materiałach precyzyjnie i szybko, warto użyć zszywacza elektrycznego. W naszej ofercie zgromadziliśmy dla Ciebie różne modele tego elektronarzędzia, abyś mógł się zaopatrzyć w zszywacz odpowiadający Twoim oczekiwaniom – zobacz nasz asortyment!

Do czego przydaje się zszywacz elektryczny?

Za pomocą zszywacza elektrycznego można wykonać szereg prac w gospodarstwie domowym. Doskonale sprawdza się przy pracach tapicerskich, pozwalając na solidne i szybkie mocowanie materiału obiciowego do krzeseł i innych mebli. Szczególną funkcjonalnością wyróżniają się zszywacze z funkcją gwoździarki. Używane są w nich sztyfty, a więc gwoździe bez łebka, dzięki czemu efekty prac są niezwykle estetyczne – łączenia pozostają niemal niewidoczne. W związku z tym zszywacze elektryczne świetnie nadają się do mocowania paneli czy wykładzin. Znajdują też zastosowanie przy pracach dekarskich – błyskawiczne mocowanie materiałów i duża skuteczność zszywacza pozwala na bezpieczne i sprawne wykonywanie prac na wysokościach.

Zszywacz elektryczny – akumulator czy kabel?

W naszej ofercie przygotowaliśmy zszywacze elektryczne zasilane sieciowo oraz akumulatorowo. Te pierwsze są niezwykle przydatne w szczególności przy długotrwałych pracach tapicerskich, warsztatowych oraz konstrukcyjnych, które wykonywane są na małym obszarze. W tym przypadku z powodzeniem sprawdzi się model z przewodem o długości 2,5 m, jak np. zszywacz gwoździarka elektryczna dwufunkcyjna ESN114 RAPID. Jeśli jednak planujesz prace dekarskie lub chcesz korzystać z elektronarzędzia w miejscu, w którym nie masz dostępu do gniazdek, wówczas wybierz zszywacz akumulatorowy, taki jak zszywacz-gwoździarka akumulatorowa dwufunkcyjna BTX530 7,2V RAPID. Na naładowanej baterii możliwy jest wystrzał ponad 1300 zszywek, co gwarantuje długi czas nieprzerwanej pracy.

Na co jeszcze zwrócić uwagę, wybierając zszywacz elektryczny?

Dla bezpieczeństwa użytkowników w niektórych modelach zszywaczy elektrycznych wykorzystano mechanizm zabezpieczający przez przypadkowym wystrzałem zszywek lub sztyftów, jak np. w zszywaczu-gwoździarce elektrycznej dwufunkcyjnej E100 RAPID. Warto wybrać takie urządzenie, aby uniknąć nieszczęśliwych wypadków. Przy bardziej profesjonalnych pracach tapicerskich znaczenie będzie miał również kształt końcówki roboczej – zadbaj, aby pozwalała ona na pracę w narożnikach, jak w przypadku modelu zszywacza elektrycznego STANLEY. Sprawdź naszą ofertę i wybierz zszywacz do swojego warsztatu!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości