Zszywacze do papieru

Brak produktów spełniających kryteria.

Zszywacz do papieru – obowiązkowe akcesorium do domu i biura

Zszywacze do papieru przydadzą Ci się do zszywania różnorodnych dokumentów i kartek. Sprawdzają się zarówno w domu, jak szkole czy pracy. Sprawdź, czym się wyróżniają i wybierz odpowiednie narzędzie.

Zszywacze i rozszywacze – zastosowanie

Zszywacze pozwalają na łączenie różnorodnych materiałów: papieru, kartonu, tkanin, a nawet drewna. By działały poprawnie, konieczne jest uzupełnianie wkładek: zszywek. Jeśli zszywka zostanie źle wszyta, bez trudu skorygujesz jej położenie dzięki rozszywaczowi – warto go kupić wraz ze zszywaczem. Narzędzi użyjesz do prac profesjonalnych i amatorskich. Sprawdzają się w domu i przydomowym warsztacie, ale także w miejscu pracy – studiu, pracowni czy biurze.

Zszywacze do papieru – do domu, biura i warsztatu

Ze względu na zastosowanie zszywacze można podzielić na kilka rodzajów. Zszywacze do papieru to narzędzia niewielkie i potrzebne do wykonywania szeregu prac biurowych. Wykorzystuje się je w miejscach takich, jak magazyny, drukarnie, sklepy, kwiaciarnie czy biura. Są ważnym narzędziem pracy urzędników, księgowych, pracowników biurowych, nauczycieli oraz uczniów. W naszej ofercie znajdziesz zszywacze do papieru wykonane z metalu. Dzięki ich trwałości zszyjesz nawet kilkadziesiąt czy kilkaset kartek z rzędu. Właściwie użytkowane narzędzie posłuży Ci przez wiele lat. Działa precyzyjnie i jest niezawodne.

Zszywacze do papieru to także narzędzia wykorzystywane podczas prac typu „do it yourself”. Dzięki nim nie trzeba posługiwać się specjalistycznym sprzętem elektronicznym. Mogą z nich korzystać osoby niepełnoletnie oraz – pod nadzorem dorosłego – dzieci. Zszywacz do papieru posłuży do zszycia obrazków przedszkolaka i zrobienia z nich książeczki, a także naprawienia zeszytu ucznia podstawówki. Dzięki zszywaczowi do papieru zabezpieczysz dokumenty, by nie zgubić żadne kartki, a także lepiej zorganizujesz miejsce pracy. Zszywaczem połączysz wycięte w gazety przepisy, by używać ich w charakterze miniaturowej i poręcznej książki kucharskiej.

Dodatkowe funkcje zszywacza do papieru

Dostępny w asortymencie sklepu StukPuk zszywacz do papieru marki Rapid ma regulowane kowadło do zszywania i kołkowania. W zależności od wariantu pozwala na zszycie nawet pięćdziesięciu czy siedemdziesięciu arkuszy o gramaturze papieru 80. Część modeli zszywaczy ma wbudowaną funkcję „finger stop”, która wpływa na bezpieczeństwo korzystania ze zszywacza do papieru. Inne współpracują z kilkoma różnymi typami kowadeł, które zamocujesz szybko i łatwo za pomocą dwóch wkrętów. Przy urządzeniu znajduje się informacja, z jakimi zszywkami jest ono kompatybilne. Przejrzyj naszą ofertę zszywaczy do papieru i wybierz taki, który odpowiada Twoim potrzebom. Dobierz do niego właściwe zszywki oraz – w razie potrzeby – rozszywacz.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości