Rozszywacze

Brak produktów spełniających kryteria.

Rozszywacze do usuwania zszywek i gwoździ

Rozszywacz, nazywany także wyciągaczem, to podstawowe narzędzie, w które powinien się zaopatrzyć każdy posiadacz zszywacza tapicerskiego. Dzięki zszywaczowi z powodzeniem wykonasz różne prace tapicerskie, a także zamocujesz listwy przypodłogowe, panele czy folie. Z kolei rozszywacz pozwoli Ci na szybkie i wygodne wyciągnięcie wbitego w nieodpowiednie miejsce gwoździa lub zszywki.

Rozszywacz – pamiętaj o nim przy zakupie zszywacza

Rozszywacz jest praktycznym narzędziem uzupełniającym, w które warto się zaopatrzyć przy zakupie zszywacza tapicerskiego.

Dobrej jakości rozszywacz tapicerski pomoże Ci w pozbyciu się z różnego rodzaju podłoża wbitych w nie głęboko zszywek tapicerskich, a nawet gwoździ. Stanowi to ważne ułatwienie podczas wielu prac remontowych, budowlanych czy tapicerskich.

Zszywacze tapicerskie mają bardzo szerokie zastosowanie. Jak sama nazwa wskazuje, sprawdzą się doskonale podczas prac tapicerskich i mocowania do różnego podłoża skóry czy różnego rodzaju tkanin. Jest przydatny podczas tworzenia dekoracji, obicia mebli, wykańczania wnętrz.

Zszywacze i rozszywacze znajdują swoje zastosowanie również podczas prac dekarskich (np. mocowania dachówek bitumicznych), montażu paneli i listew, różnego rodzaju folii oraz paroizolacji. Za ich pomocą przymocujesz też aluminium, drewno czy płyty MDF, pilśniowe i gipsowe.

Rozszywacz tapicerski pozwoli szybko usunąć zszywki

Rozszywacz do zszywek tapicerskich to bardzo praktyczny przedmiot, który zdecydowanie ułatwi Ci wszelkie prace przeprowadzane z użyciem zszywacza. Usunięcie wbitej w niewłaściwe miejsce zszywki potrafi sprawić sporo problemów i niepotrzebnie przedłużać czas realizacji zadania. Dzięki funkcjonalnemu rozszywaczowi do zszywek nie będziesz więcej marnować czasu i energii.

Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć zszywki tapicerskie, zajrzyj do naszego sklepu Stuk Puk. Mamy dla Ciebie wysokiej jakości rozszywacze do wyciągania zszywek, zapewniające szybkie i efektywne wyciąganie tych elementów z różnej grubości materiałów i przedmiotów.

Wyciągacze do zszywek o różnych parametrach

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie funkcjonalne rozszywacze tapicerskie marki Yato oraz Rapid. Mechanizm dźwigniowy pozwala na usunięcie nawet głęboko wbitych zszywek, a stalowa konstrukcja stanowi gwarancję wytrzymałości narzędzia. Dzięki elementom wymiennym możesz mieć pewność, że posłuży Ci ono przez naprawdę długi czas. Nasze rozszywacze posiadają ergonomiczny uchwyt, dzięki któremu możesz trzymać narzędzie stabilnie i w komfortowy sposób.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości