Zestawy narzędzi

Zestawy narzędzi BLACK&DECKER, Bosch i Makita to komplety składające się z od kilku do kilkudziesięciu elementów przeznaczonych do różnego rodzaju prac budowlanych. Zestawy narzędzi TOPEX oraz YATO zawierają najczęściej wkrętaki, klucze, szczypce, miary, a bardzo często także poziomice.

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

  1. 14435
    Dostępne
    Średnio i
    41,51 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Wielofunkcyjne zestawy narzędzi

W przydomowym warsztacie, w garażu lub po prostu w podręcznej skrzynce na narzędzia w domu przydadzą się zestawy narzędziowe. W ofercie marketu budowlanego online StukPuk zgromadziliśmy komplety składające się z kilku lub nawet kilkudziesięciu elementów przeznaczonych do różnego rodzaju prac remontowo-budowlanych.

Praktyczne zestawy narzędzi podstawowych

Walizki wypełnione narzędziami ręcznymi to podstawowy asortyment, który powinien posiadać każdy majsterkowicz lub złota rączka. Sprawdzą się także wtedy, kiedy prace remontowo-budowlane wykonujesz bardzo rzadko i zależy Ci, by narzędzia zajmowały jak najmniej miejsca w Twoim domu. W zestawach narzędziowych, które dostępne są w ofercie marketu budowlanego online StukPuk, znajdziesz między innymi szczypce uniwersalne, klucze nastawne, zwijaną miarę i nóż z wymiennymi ostrzami. Nie brakuje wśród nich również niezastąpionych podczas prac konstrukcyjnych lub naprawczych wkrętaków czy próbników napięcia. Wszystkie te elementy umożliwią Ci przeprowadzenie prostych napraw w domu. Kiedy nie będziesz ich potrzebować, odłożysz je na miejsce i schowasz, nie obawiając się zgubienia nawet najmniejszych części.

Akcesoria i specjalistyczne zestawy narzędziowe

Jeśli w swoim warsztacie posiadasz już zestaw narzędzi podstawowych, z pewnością zainteresuje Cię dostępny w sklepie StukPuk szeroki wybór akcesoriów do wkrętaków i urządzeń wielofunkcyjnych. Oferowane przez nas nasadki i końcówki do różnego rodzaju śrub, bity, wiertła i wycinaki do otworów podzielone są na praktyczne komplety zamknięte w szczelnych i wygodnych w użytkowaniu zestawach narzędziowych. Dzięki poręcznym opakowaniom, niewielkie elementy nie zgubią się i zawsze będą gotowe do użycia. Możesz wybierać spośród produktów zawierających od kilkunastu do ponad 100 wkrętów, dla których znajdziesz zastosowanie nawet podczas najbardziej wymagających prac remontowych.

Wieloelementowe narzędzia wielofunkcyjne

Zarówno w domu, ogrodzie, jak i podczas wyjazdów niezastąpione okażą się narzędzia wielofunkcyjne. W internetowym markecie budowlanym StukPuk znajdziesz produkty łączące funkcje szczypiec, noża, piły do drewna, otwieracza i wkrętaka, jak i kompletne zestawy narzędziowe, w których skład oprócz wymienionych urządzeń ręcznych wchodzą również akcesoria w postaci końcówek wkrętakowych i nasadek. Tego typu narzędzia uniwersalne przydadzą się w przypadku nagłych awarii lub kiedy nie masz dostępu do swojej w pełni wyposażonej skrzynki na narzędzia – w tym na biwakach, czy podczas prac w ogrodzie. Już dziś wybierz swój zestaw narzędzi na StukPuk.pl!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości