Wkrętaki z wymiennymi grotami

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 994
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 20,57 zł

  Special Price 18,45 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Wkrętaki z wymiennymi końcówkami dla każdego majsterkowicza

Wykonywanie większości prac w profesjonalnym lub domowym warsztacie wymaga użycia wielu podstawowych narzędzi ręcznych. Najpopularniejszymi z nich są różnego rodzaju wkrętaki, nazywane potocznie śrubokrętami. Sporym zainteresowaniem majsterkowiczów cieszą się zwłaszcza wkrętaki z wymiennymi końcówkami, określanymi jako groty lub bity, które zastępują cały szereg wkrętaków. Bogaty wybór tych narzędzi, znajdziesz teraz w naszym markecie budowlanym online.

Klasyfikacja wkrętaków precyzyjnych z wymiennym grotem

Producenci śrub i wkrętów opracowali kilkanaście rodzajów nacięć. Każde z nich wymaga wkrętaka z odpowiednią końcówką. Jeden śrubokręt z płaskim grotem może okazać się niewystarczający. Narzędzia ręczne z grotem wymiennym sprawdzą się podczas wielu prac – napraw, montażu, demontażu i nie tylko. Dadzą Ci jednocześnie pewność, że zawsze masz pod ręką odpowiedni model śrubokręta. Wkrętaki z wymiennymi końcówkami oferowane w naszym internetowym markecie budowlanym dostępne są w zestawach pokrętło + komplet końcówek. Posiadając je w swoim warsztacie, możesz podjąć się niemal dowolnych prac – zarówno tych prostych, jak i bardziej specjalistycznych.

Zapoznaj się z asortymentem funkcjonalnych śrubokrętów z wymiennymi końcówkami marek MODECO, STANLEY, YATO i Topex, dostępnych w atrakcyjnych cenach. W ich ofercie znajdziesz wkrętaki precyzyjne z wymiennymi bitami, do nacięć płaskich, imbusowych i TORX oraz wkrętaki krzyżakowe ph0, ph1, ph2 i ph3. Wymienne końcówki z powodzeniem można zastosować również do wkrętarek akumulatorowych.

Wkrętaki z wymiennymi końcówkami w naszej ofercie

Proponowane przez nas śrubokręty z wymiennymi końcówkami to narzędzia ręczne wykonane z wysokogatunkowej stali. Ergonomiczna rękojeść – do wyboru standardowa lub typu T – zapewnia stabilny uchwyt wkrętaka. Wśród proponowanych modeli dostępne są wkrętaki wielofunkcyjne z grzechotką, która zamontowana w rękojeści, nie wymaga przekładania wkrętaka w dłoni. Grzechotka pozwala na obroty w prawo i w lewo albo może być zablokowana. W zależności od potrzeb, w naszej ofercie znajdziesz kilku- lub kilkunastoelementowe zestawy zajmujące niewiele miejsca w warsztacie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wkrętaki z wymiennymi końcówkami dopasowane do swoich potrzeb!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości