Uchwyty do końcówek

Brak produktów spełniających kryteria.

Uchwyty do końcówek – przydatne akcesoria do wkrętaków

Podczas rozmaitych prac remontowych, budowlanych, naprawczych czy konstrukcyjnych niezbędne są wkrętaki. Dzięki nim łączenie poszczególnych elementów staje się łatwiejsze i przebiega o wiele sprawniej. Funkcjonalność tych urządzeń dodatkowo mogą zwiększyć uchwyty do końcówek – sprawdź, jak działają i jakie modele znajdziesz w ofercie internetowego sklepu budowlanego StukPuk.

Uchwyty do końcówek – jak ich używać?

Uchwyty do końcówek doskonale sprawdzają się podczas prac, które wymagają używania zróżnicowanych typów bitów w zakresie jednego zadania. Dzięki nim wymiana końcówek przebiega wyjątkowo sprawnie, a jednocześnie osoba obsługująca wkrętarkę ma pewność, że zamocowany bit nie wypadnie. Końcówki wkrętarek można co prawda zamocować bezpośrednio w gnieździe elektronarzędzia, takie rozwiązanie jest jednak niewygodne, ponieważ utrudnia wymianę bitów, a dodatkowo ogranicza wkręcanie elementów w miejscach trudno dostępnych. Uchwyty do końcówek pełnią natomiast funkcję pośrednika, a jednocześnie przedłużki, sprawdzają się więc w większości wykonywanych prac.

Rodzaje uchwytów do końcówek

Spośród uchwytów do końcówek wkrętakowych wyróżnia się dwa typy – modele tradycyjne, często wyposażone w magnes lub pierścień przytrzymujący lub uchwyty szybkomocujące, takie jak Yato YT-0468, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Uchwyty do wkrętaków mogą posiadać różne długości, co dodatkowo umożliwia indywidualne dopasowanie ich do poszczególnych prac. Warto zwrócić uwagę na uchwyty magnetyczne magnesujące bit i pozwalające tym samym na przenoszenie wkrętów w miejsca, w których ostatecznie mają zostać przymocowane. Nie stosuje się ich jednak w czasie pracy w metalowych podłożach, wówczas mogłyby bowiem przyciągać opiłki.

Uchwyty do końcówek wkrętaków w ofercie StukPuk

W asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz uchwyty do końcówek w wielu rozmiarach do wyboru. Wśród nich także modele magnetyczne i z prowadnicą, jak Topex 39D341. Uchwyty z tulejami, magnetyczno-śrubowe, szybkomocujące – nasza oferta zawiera narzędzia potrzebne do różnorakich prac. Dostępne są także uchwyty do końcówek uchylne Graphite, które dają jeszcze większe możliwości elektronarzędziom. Zajrzyj na stronę budowlanego sklepu StukPuk.pl i zaopatrz się we wszystkie potrzebne Ci do pracy narzędzia i akcesoria – wystarczy, że dokonasz zakupu przez internet, a wszystkie zamówione przedmioty dostarczymy na adres wskazany w formularzu. Sprawdź sam!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości