Wkrętaki monterskie

Brak produktów spełniających kryteria.

Wkrętaki stworzone do prac montażowych

Wkrętaki należą do najprzydatniejszych narzędzi ręcznych w każdym warsztacie. Stosuje się je zarówno do wkręcania śrubek, jak i ich luzowania. Dzięki wielu rodzajom końcówek, różnorodności kształtów oraz rozmiarów, można za ich pomocą dostać się do najtrudniej położonego wkrętu. Ponieważ są tak bardzo niezastąpione, ich szeroką ofertę znajdziesz także na StukPuk.pl!

Wkrętaki monterskie w ofercie naszego marketu budowlanego online

Wkrętaki monterskie to szczególny rodzaj śrubokrętów, który każdy majsterkowicz powinien posiadać w swojej skrzynce na narzędzia. Wyposażone są w duży, niezwykle poręczny uchwyt, który wygodnie trzyma się w dłoni. Tego typu wkrętaki nie wyślizgują się, a manewrowanie nimi przychodzi z łatwością. Są to śrubokręty o dużych rozmiarach lecz posiadają wiele rodzajów końcówek. Nadają się przede wszystkim, jak ich nazwa wskazuje, do prac montażowych. Za pomocą wkrętaków monterskich szybko i sprawnie skręcisz szafkę, dokręcisz ramę okna czy ustabilizujesz klamkę w drzwiach. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie śrubokręty cenionej marki Modeco, które nie tylko są przydatne w warsztacie, ale także dobrze się prezentują. Dzięki ich żółto-czarnym rączkom zawsze odnajdziesz je wśród innych elementów.

Różne rodzaje wkrętaków

Śrubokręty różnią się między sobą przede wszystkim rodzajem końcówki. Również wśród wkrętaków monterskich znajdziesz wiele modeli. Dostępne są wkrętaki płaskie i wkrętaki krzyżowe o zakończeniach w kilku rozmiarach. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odpowiedni śrubokręt do rodzaju wkręcanej lub wykręcanej śruby – bez względu, czy jest to śruba prosta, pozidrive czy z łbem wpuszczanym w materiał.

Wkrętaki wykonane z wysoce trwałych materiałów

Czasami podczas dokręcania śrub konieczne jest użycie dużej ilości siły. Wywierany nacisk może spowodować uszkodzenie a nawet złamanie wkrętaka. Dzieje się tak jednak w przypadku stosowania starych i zardzewiałych narzędzi. Wkrętaki monterskie, które znajdziesz w ofercie marketu budowlanego online StukPuk wyprodukowane są z wysoce wytrzymałej stali hartowanej, która nie odkształca się nawet po długotrwałym użytkowaniu. Jest także odporna na działanie wilgoci oraz uderzenia.

Wkrętaki monterskie i inne wkrętaki

W asortymencie, który znajdziesz na StukPuk.pl, dostępne są wszystkie rodzaje wkrętaków, które mogą okazać Ci się potrzebne. Zostały one wyprodukowane przez cenione marki takie jak Modeco, TOPEX czy Stanley i przeznaczone są do wykonywania różnego rodzaju prac – od montażowych, przez elektryczne, po rękodzielnicze. Sprawdź sam i wybierz dla siebie odpowiedni wkrętak monterski lub inny rodzaj śrubokrętu!

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości