Zestaw szczypiec

Brak produktów spełniających kryteria.

Zestawy szczypiec do przytrzymywania i cięcia

Szczypce są narzędziami ręcznymi, które cechują się bardzo dużym stopniem przydatności zarówno w pracach remontowych, jak i podczas majsterkowania czy w modelarstwie. Niezbędne do stabilnego przytrzymywania różnych elementów, w zależności od rodzaju posiadają także wiele dodatkowych funkcji. Z nich wszystkich możesz skorzystać, zaopatrując się w zestaw szczypiec na StukPuk.pl.

Zestawy szczypiec – co zawierają?

W markecie budowlanym online StukPuk.pl znajdziesz szeroki asortyment wielu modeli szczypiec o różnorodnym zastosowaniu. Możesz wybierać spośród szczypców uniwersalnych, szczypców nastawnych, szczypców bocznych i wielu, wielu innych. To, na które się zdecydujesz zależy w głównej mierze od obszaru prac, w jakich będą wykorzystane. Jeśli używasz ich często i do wielu zadań, zamiast kupować osobne modele, zdecyduj się na jeden z dostępnych na StukPuk.pl zestawów szczypiec. Oferujemy komplety trój-, cztero-, i pięcioelementowe, które zawierają szczypce zaciskowe, szczypce wydłużone lub szczypce precyzyjne.

Szczypce boczne – niezbędne w każdym zestawie

Szczypce boczne lub inaczej obcinaki boczne przydają się do ucinania przewodów elektrycznych i wszystkich rodzajów drutów. Ostre krawędzie szczypiec umieszczone równolegle do ich uchwytów umożliwiają precyzyjne i wygodne cięcie przy wykorzystaniu maksymalnej siły nacisku. Jest to narzędzie niezbędne w skrzynce każdego montera i serwisanta, ale zastosowanie dla nich znajdzie także garażowy majsterkowicz. W dostępnych na StukPuk.pl zestawach, szczypce boczne znajdziesz w kompletach ze szczypcami uniwersalnymi i nastawnymi, a także ze specjalistycznymi szczypcami do zdejmowania izolacji.

Szczypce precyzyjne przydatne w warsztacie i w rękodziele

Szczypce precyzyjne zwane są także szczypcami modelarskimi. Bardzo często wykorzystuje się je w różnego rodzaju rękodziele – sprawdzają się min. podczas tworzenia modeli samochodów czy artystycznej biżuterii. Posiadają szczęki o wielu kształtach i rozmiarach, które umożliwiają zarówno przytrzymywanie części, jak i ich cięcie i wyginanie. Szczypce precyzyjne cechują się niewielkimi gabarytami, dlatego doskonale nadają się do prac przy drobnych elementach.

Zestawy szczypiec na StukPuk.pl

Internetowy market budowlany StukPuk.pl oferuje w swoim asortymencie zestawy szczypiec takich producentów jak TOPEX czy Stanley – marek znanych i cenionych wśród majsterkowiczów i profesjonalistów. Wszystkie elementy wchodzące w skład kompletów, a więc szczypce boczne, szczypce uniwersalne czy szczypce nastawne wykonane są z twardej i wytrzymałej stali i wyposażone w wygodne, poręczne uchwyty. Sprawdź już dziś i wybierz odpowiedni zestaw na StukPuk.pl!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości