Szczypce płaskie

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 1054
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 10,66 zł

  Special Price 8,25 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Naprawiaj i majsterkuj – szczypce płaskie

Wśród podstawowych narzędzi ręcznych znajdują się szczypce płaskie, które przydadzą się nie tylko elektrykom, ale również majsterkowiczom. W ofercie sklepu internetowego StukPuk zebrano kilka ich rodzajów. Które ze szczypców płaskich mogą przydać się właśnie Tobie?

Gdzie wykorzystasz szczypce płaskie?

Ten rodzaj szczypców wyróżnia się gładko wykończonymi szczękami, dzięki czemu mogą być stosowane również do elementów delikatnych i wykonanych z miękkich materiałów. Z tego względu przydadzą Ci się choćby do przytrzymywania cienkich przewodów. Szczypce płaskie posłużą Ci do chwytania, ściskania i kształtowania rozmaitych elementów. Należą one do uniwersalnego rodzaju tej grupy narzędzi ręcznych, co oznacza, że mogą Ci się przydać w wielu sytuacjach. Szczypce płaskie wykorzystasz głównie do prac monterskich, związanych z elektrotechniką i elektroniką. Posłużą również do wielu czynności naprawczych, nawet w zwykłym gospodarstwie domowym. Ten rodzaj kombinerek doskonale sprawdzi się również jako narzędzie do łączenia kabli.

Jakie szczypce płaskie masz do wyboru?

W internetowym sklepie budowlanym StukPuk znajdziesz kilka różnych wersji szczypców płaskich. Ich rodzaje różnią się między sobą wymiarami, a także materiałem wykonania uchwytów czy szczęk. W ofercie tej masz dostęp do szczypców płaskich jednych z najlepszych marek budowlanych – Modeco, Topex czy też Yato. Jakość wykonania wpływa choćby na prawidłowe i bezusterkowe działanie mechanizmu sprężynowego, czyniąc to narzędzie przydatnym przez optymalnie długi czas. Jeśli szukasz przyrządu, który będzie wyjątkowo precyzyjny i przyda Ci się szczególnie do prac przy sprzęcie elektrycznym, postaw na szczypce elektroniczne Modeco. Wygodna rękojeść i odpowiednio wyprofilowane szczęki ułatwią Ci operowanie nawet przy drobnym okablowaniu.

Na co jeszcze zwrócić uwagę wybierając szczypce

Te uniwersalne kombinerki umożliwiają pracę w pozycji prostopadłej do chwytanego elementu. Posłużą Ci do standardowych prac, ale również mogą przydać się w każdym gospodarstwie domowym. Szczypce płaskie są niezastąpione w przytrzymywaniu i zgniataniu elementów. Jeśli potrzebujesz modelu o szczególnie drobnych szczękach i nadającego się do precyzyjnego operowania sięgnij po model mini marki Yato. Podczas wybierania szczypców płaskich zwróć uwagę głównie na ich długość. Wybierz taki model, który będzie pasował do wykonywanych przez Ciebie czynności. Szczypce płaskie Friendly Grip Modeco wyróżniają się wygodną rękojeścią – zdecyduj się na nie, gdy pracujesz dużo za pomocą tego narzędzia. Sprawdź jeszcze inne kombinerki w sklepie StukPuk.

 

 

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości