Szczypce do zaciskania końcówek kablowych

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 1117
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 38,61 zł

  Special Price 33,97 zł

 2. 1111
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 22,31 zł

  Special Price 19,63 zł

 3. 30382
  Brak i

  Normalna cena: 88,77 zł

  Special Price 81,37 zł

 4. 30420
  Dostępne
  Dużo i
  202,79 zł
 5. 32393
  Dostępne
  Dużo i
  167,30 zł
 6. 32403
  Dostępne
  Dużo i
  36,41 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Szczypce do zaciskania końcówek kablowych

Potrzebujesz akcesoriów przydatnych podczas prac instalacyjnych? Zależy Ci na wygodzie przeprowadzania różnego rodzaju czynności w domowym warsztacie? Zaopatrz się w praktyczne narzędzia ręczne, w tym szczypce do zaciskania końcówek kablowych. Starannie wyselekcjonowane przyrządy znajdziesz w naszym markecie budowlanych online. Szczypce do zaciskania to praktyczne narzędzia umożliwiające łatwe i szybkie zespolenie kabla. Zastosowanie kombinerek do zaciskania końcówek to nieoceniona pomoc dla instalatorów i doskonały sposób na samodzielnie przyłączenie na przykład telefonu stacjonarnego bądź modemu internetowego bez konieczności korzystania z pomocy specjalistów.

Szerokie zastosowanie szczypców zaciskowych do końcówek kablowych?

Kombinerki do zaciskania końcówek znajdują zastosowanie podczas różnego rodzaju prac elektrycznych i elektronicznych w motoryzacji, przemyśle i rzemiośle. Te ręczne narzędzia, służą przede wszystkim przecinaniu i następnemu zaciskaniu różnych przewodów. Dzięki szczypcom możliwe jest utrzymanie drutów w należytym porządku, co z kolei zapobiega ewentualnym zwarciom. Z powodzeniem mogą służyć do wykonywania na przewodach trwałych złączy konwektorowych, tworzenia końcówek oczkowych, rozgałęźnych i widełkowych, a także tulejek podczas czynności instalacyjnych i serwisowych. Dzięki wyposażeniu w specjalny obcinak szczypce do zaciskania końcówek kablowych służą również docinaniu kabli na pożądaną długość. Na powierzchni przyrządu znajdują się specjalne oznakowania ułatwiające cięcie i zaciskanie kabli.

Kombinerki do zaciskania końcówek w naszej ofercie

W internetowym markecie budowlanym proponujemy starannie wyselekcjonowane przyrządy do zaciskania końcówek kablowych, producentów takich jak Topex i YATO. Kombinerki dostępne są w szerokiej gamie średnicy i długości. Dzięki wykonaniu z mocnej stali narzędziowej, szczypce na długo zachowują swoje cechy nawet podczas intensywnej eksploatacji w profesjonalnych lub amatorskich warunkach. Ergonomiczna rękojeść kombinerek do zaciskania końcówek sprawia z kolei, że są one w pełni komfortowe podczas użytkowania. Narzędzia idealnie leżą w dłoni i nie wyślizgują się z niej. Jednocześnie pozwalają na uzyskanie odpowiedniego zacisku bez używania siły.

Sprawdź bogatą ofertę internetowego marketu budowlanego i wybierz solidnie wykonane narzędzia ręczne – szczypce do zaciskania końcówek kablowych. Znajdziesz wśród nich akcesoria w pełni dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań amatorów i profesjonalistów.