Pozostałe narzędzia podstawowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Pozostałe ręczne narzędzia podstawowe

Narzędzia ręczne stanowią bardzo dużą część wyposażenia każdego warsztatu. Są to podstawowe przybory, dzięki którym możliwe są czynności bez użycia prądu oraz drobne prace wymagające dużej precyzji. W tej kategorii znajdziesz elementy przydatne w zajęciach związanych z ogólnie rozumianą hydrauliką oraz inne narzędzia podstawowe.

Wewnętrzne czyściki do rur

Zatykanie się rur to bardzo częsty problem pojawiający się w każdym domu. Przyczyną niedrożności mogą być ciała obce, które wpadają do środka, lub zanieczyszczenia z wody osiadające na ściankach rur. W takich sytuacjach niezbędne będą czyściki do rur. W ofercie marketu budowlanego online StukPuk.pl znajdziesz szczoteczki marki TOPEX, które dzięki atrakcyjnej formie i estetycznemu wyglądowi są nie tylko łatwe, ale także przyjemne w użyciu. Są to niewielkie narzędzia podstawowe, które z powodzeniem możesz nabyć w ilości kilku sztuk – w zależności od średnicy i długości rury, może przydać Ci się bowiem inna szczotka do rur.

Taśmy uszczelniające do rur

Nieszczelna instalacja hydrauliczna to zmora w każdym gospodarstwie domowym. Nie zawsze masz czas oraz chęci na wymianę uszczelki czy całej rury, co z kolei może wiązać się z koniecznością przeprowadzenia małego remontu w łazience lub w kuchni. Dlatego warto mieć pod ręką taśmę uszczelniającą do rur. Okleisz nią cieknący element i na pewien czas będziesz mógł zapomnieć o problemie. Dostępne na StukPuk.pl taśmy do rur pochodzą od renomowanych producentów takich jak TOPEX i dostępne są w wielu długościach oraz szerokościach. Możesz wybierać spośród modeli pojedynczych lub sięgnąć po zestaw kilku sztuk.

Inne narzędzia hydrauliczne

Podczas montażu lub naprawiania rur przydać Ci się może także gratownik – narzędzie przeznaczone do ręcznego obrabiania końcówek przyciętych rurek oraz giętarka do rur. Jeśli przytrzymywanie elementów sprawia Ci trudność, niezastąpiony okaże się klucz łańcuchowy. Co jeszcze znajdziesz wśród dostępnych w naszej ofercie narzędzi podstawowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie klucze do śrubunków typu L oraz klucze do śrubunków typu T z wymiennymi końcówkami.

Narzędzia podstawowe w ofercie StukPuk.pl

W tej kategorii znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne, aby uczynić Twój warsztat w pełni użytecznym. Oprócz wspomnianych akcesoriów, oferujemy imadła, młotki, nitownice oraz wiele, wiele innych narzędzi podstawowych znanych i cenionych marek. Sprawdź sam, odwiedzając internetowy market budowlany StukPuk.pl i skompletuj swoją idealną i niezastąpioną skrzynkę na narzędzia!