Nitownice pneumatyczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Wygodna i efektywna praca z nitownicami pneumatycznymi

Budując lub wykańczając swój dom, na pewno starasz się, aby wszystkie łączenia były na tyle trwałe, by zapewnić stabilność całej konstrukcji. Z pewnością docenisz więc zalety, jakie niesie ze sobą zastosowanie nitownicy pneumatycznej. Sprawdź, jakie modele tego urządzenia znajdziesz w asortymencie marketu budowlanego StukPuk i znajdź ten właściwy!

Do czego posłuży nitownica pneumatyczna?

Stosując nitownicę, możesz trwale połączyć ze sobą najróżniejsze elementy wykonane z metalu – mogą to być blachy, wsporniki czy kotwy. Zespalając je w ten sposób, zyskujesz spoinę nie tylko trwałą, lecz również odporną na zerwanie oraz szczelną. Dlatego też często wykorzystuje się tę metodę podczas budowy statków. Jak zastosować nitownicę pneumatyczną w przydomowym warsztacie? Może Ci posłużyć np. do trwałego przymocowania sztachet do przęsła płotu. W ten sposób zyskasz ogrodzenie, które nie straci na estetyce pod wpływem czynników pogodowych.

Nitownica pneumatyczna do nitów zrywalnych – zalety

Na korzyść używania nitownicy pneumatycznej wpływa przede wszystkim to, że nie wymaga od użytkownika w zasadzie żadnego nakładu siły. Jest napędzana przez sprężone powietrze z kompresora, który zapewnia jej siłę do zaciskania nitów. Zastosowanie napędu pneumatycznego sprawia także, że praca jest wykonywana z dużą prędkością. Nie powinno więc dziwić to, że nitownice pneumatyczne do nitów zrywalnych stosuje się najczęściej w profesjonalnych, zautomatyzowanych zakładach, w których w ciągu dnia mocuje się nawet kilkaset nitów. Warto też wspomnieć o tym, że urządzenia pneumatyczne cechują się znacznie lepszą siłą zacisku. Korzystając z nich, masz więc pewność, że nit został zamontowany na tyle silnie, że stworzy stabilną i trwałą spoinę, która nie straci swoich właściwości przez długi czas.

Jakie nitownice znajdziesz w markecie StukPuk?

W asortymencie internetowego marketu budowlanego StukPuk znajdziesz urządzenia przeznaczone do aplikacji nitów wykonanych z najróżniejszych materiałów – zarówno z aluminium, jak i ze stali szlachetnej. Nadają się także do mocowania łączników o zróżnicowanej średnicy. Dzięki temu wykorzystasz je nie tylko do wykonania drobnych prac montażowych w domu, lecz także do bardziej profesjonalnych, przemysłowych zastosowań. Zobacz np. model Yato YT-3618, którym możesz aplikować nity o średnicy od 2,4 do 6,4 mm. Sprawdź też, jakie inne nitownice pneumatyczne do nitów zrywalnych można znaleźć w ofercie internetowego sklepu StukPuk i wybierz tę, która najlepiej sprawdzi się w Twoim warsztacie!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random