Trzonki do młotków

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

 1. 588
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 0,86 zł

  Special Price 0,69 zł

 2. 591
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 1,62 zł

  Special Price 1,55 zł

 3. 593
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 1,87 zł

  Special Price 1,66 zł

 4. 596
  Dostępne
  Średnio i

  Normalna cena: 5,43 zł

  Special Price 4,67 zł

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

Ergonomiczne trzonki do młotków

Młotek to jedno z podstawowych narzędzi ręcznych, którego nie może zabraknąć w Twojej skrzynce majsterkowicza. Wymienny trzonek do młotka umożliwi Ci przedłużenie żywotności narzędzia i zapewni bezpieczeństwo oraz komfort podczas wbijania gwoździ lub innych elementów.

Trzonki do młotków — dłuższe użytkowanie narzędzi

Trzonki do młotków bardzo często wykonane są z drewna. To funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na wygodną i skuteczną pracę podczas łączenia elementów drewnianych, tworzenia różnego rodzaju konstrukcji, zbijania mebli czy domowych napraw.

Po pewnym czasie użytkowania trzonek do młotka może jednak luzować się i wypadać, utrudniając efektywną pracę. Może również dojść do rozwarstwienia drewna czy wypaczenia jakiegoś łączenia. W takiej sytuacji wymień trzonek młotka na nowy, który znacznie poprawi komfort pracy i zapewni Ci pełne bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajdziesz trzonki drewniane marek Topex oraz Modeco o parametrach pozwalających na zamocowanie obucha o różnej wadze. Dzięki szerokiej gamie produktów bez trudu wybierzesz trzonek odpowiadający Twoim potrzebom.

Wygodny trzonek do młotka

Mamy dla Ciebie trzonki do młotka wykonane z wysokiej jakości drewna (m.in. drewna bukowego), wyróżniające się dużą twardością i zapewniające zachowanie odpowiedniego kształtu. Są to modele odporne na złamania, wypaczenia i inne zniszczenia, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z nich przez długi czas.

Nasze trzonki młotka cechuje także wyjątkowo ergonomiczny kształt. Dzięki niemu wbijanie gwoździ jest w pełni komfortowe, a samo narzędzie dobrze układa się w dłoni. Teraz nawet długa praca przy zbijaniu różnych elementów konstrukcyjnych bądź naprawianiu mebli nie sprawi Ci kłopotu!

Trzonek młotka dopasowany do ciężaru obucha

W sklepie StukPuk oferujemy trzonki o różnej długości, przystosowane do połączenia z obuchami w kilku kategoriach wagowych. Jedynie połączenie dwóch pasujących do siebie elementów młotka pozwoli Ci uzyskać optymalny efekt pracy.

Do wyboru masz trzonki drewniane o długości od 280 do 900 mm. Pasować będą do obuchów o ciężarze w zakresie od 0,3 kg aż do 8 czy 10 kg. Dzięki osiągnięciu odpowiedniej równowagi pomiędzy długością młotka a jego wagą, możliwe jest otrzymanie idealnej siły uderzenia, pozwalającej na skuteczne i wygodne wbijanie gwoździ.

Zobacz wysokiej jakości trzonki do młotków przygotowane przez naszych ekspertów i sprawdź, który z nich powinien trafić do Twojej skrzynki na narzędzia lub profesjonalnego warsztatu.

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości