Młotki gumowe

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

 1. 521
  Dostępne
  Mało i

  Normalna cena: 5,59 zł

  Special Price 3,19 zł

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

Młotek – podstawowe narzędzie budowlano-wykończeniowe

Młotki stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia na budowie, w warsztacie oraz gospodarstwie domowym. Te podstawowe narzędzia, ze względu na rodzaj zastosowania, możemy podzielić między innymi na młotki bezodrzutowe, murarskie, ślusarskie, kamieniarskie oraz młotki gumowe. Te ostatnie sprawdzają się podczas przeprowadzania różnego rodzaju prac budowlanych i wykończeniowych.

Przeznaczenie młotka gumowego

Młotek gumowy to narzędzie zalecane do stosowania podczas wykonywania różnego rodzaju prac, w szczególności z kruchymi materiałami. Doskonale spełni swoje zadanie zawsze wtedy, gdy tradycyjny młotek mógłby uszkodzić powłokę obrabianych powierzchni. Dlatego też młotki gumowe stosowane są powszechnie m.in. w trakcie murowania do podbijania bloczków, cegieł i pustaków, poziomowania płytek podczas glazurowania oraz układania płyt kartonowo-gipsowych. Z młotków gumowych korzystają na co dzień również blacharze samochodowi, brukarze, tapicerzy i stolarze, poszukujący skutecznego i łatwego w obsłudze narzędzia o szerokim spektrum zastosowania.

Młotki gumowe w ofercie marketu budowlanego online

W internetowym sklepie budowlanym StukPuk prezentujemy bogaty wybór młotków gumowych o różnej wielkości i wadze pochodzących z oferty znanych i cenionych marek. Wśród nich znaleźć można narzędzia takich producentów, jak choćby Modeco, Topex czy YATO, które za sprawą swoich doskonałych parametrów idealnie sprawdzą się podczas wykonywania różnego rodzaju prac budowlanych i wykończeniowych. Odpowiednia długość i staranne wyważenie młotka gumowego to gwarancja w pełni wydajnej, wygodnej i bezpiecznej pracy zarówno w profesjonalnym, jak i amatorskim warsztacie.

Gumowe młotki z miękkim podbijakiem

Lekki młotek z miękkim, gumowym obuchem pozwala uniknąć uszkodzenia uderzanego materiału oraz pozostawienia na nim brzydkich śladów. Guma doskonale chroni przede wszystkim powłoki lakiernicze, które podatne są na odpryskiwanie. Trwały i ergonomiczny trzonek gumowego młotka wykonany jest zwykle z metalu, drewna bądź włókna szklanego. Przy wyborze narzędzia warto kierować się jego wagą i wygodą trzymania. Ważne, by młotek gumowy redukował wszelkie wstrząsy powstające podczas jego używania, co umożliwia kontrolowanie pracy narzędzia i gwarantuje jego wygodną obsługę. Rękojeść młotka gumowego dobrze leży w dłoni, co zabezpiecza przed jego wyślizgnięciem się. Sprawdź naszą ofertę i wybierz młotek gumowy, który zapewni Ci maksymalny komfort podczas prac budowlanych i wykończeniowych!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości