Młotki blacharskie

Brak produktów spełniających kryteria.

Młotki blacharskie – do metalu i nie tylko

Funkcjonalny zestaw narzędzi do warsztatu koniecznie musi zawierać młotki – są one niezbędne przy wielu pracach remontowych, konstrukcyjnych oraz wyburzeniowych. Wśród licznych rodzajów tego tupu narzędzi znajdują się młotki blacharskie niezastąpione w czasie obróbki elementów metalowych – sprawdź, jakie modele dostępne są w naszej ofercie!

Kiedy przyda Ci się młotek blacharski?

Młotki blacharskie znajdują zastosowanie zarówno w pracach domowych, jak i w profesjonalnych zakładach blacharskich. Często posiadają wymienne główki, dzięki czemu z powodzeniem można dostosowywać je do różnego rodzaju zadań. Za pomocą młotków blacharskich będziesz mógł dowolnie obrabiać blachę – giąć, prostować, kształtować i nadawać pożądaną fakturę, co przydaje się np. podczas naprawiania karoserii samochodowych. Jednak ze względu na wysoką uniwersalność tych narzędzi, doskonale nadają się także do podbijania dłuta czy prac kamieniarskich. Z powodzeniem posłużą Ci również do tradycyjnych zastosowań, czyli wbijania gwoździ czy wyburzania mniejszych konstrukcji.

Rodzaje młotków blacharskich

W asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk znajdziesz różne rodzaje młotków blacharskich. Narzędzie z obuchem posiadającym z jednej strony okrągły bijak, a z drugiej zaokrąglony nosek, jest niezbędne do nadawania kształtu blachom. Znajdziesz tu również młotki blacharskie z gumową końcówką, np. młotek gumowy YATO, które pozwalają na wykonywanie mocnych uderzeń bez ryzyka uszkodzenia delikatnych materiałów, takich jak płytki ceramiczne. Z pewnością zainteresują Cię także narzędzia o wymiennych główkach – będziesz mógł dowolnie zmieniać ich obuchy, dopasowując je do własnych potrzeb i zaplanowanych prac.

Zestawy blacharskie

Wyjątkową funkcjonalnością wyróżniają się zestawy blacharskie, które również znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Składają się one z młotków blacharskich o różnych końcówkach – zaokrąglonych, zaostrzonych oraz płaskich – a także z kompletów niewielkich kowadełek. Dzięki takim narzędziom i akcesoriom obrabianie blachy i nadawanie jej pożądanego kształtu jest jeszcze łatwiejsze. U nas znajdziesz 7-elementowy zestaw blacharski YATO lub schowany w poręcznej walizce komplet 3 młotków z włókna szklanego i 4 kowadełek marki TOPEX. Spośród szerokiego asortymentu zgromadzonych w naszej ofercie młotków blacharskich z pewnością wybierzesz odpowiadające Ci narzędzia. Zobacz także pozostałe akcesoria, takie jak rękawice i odzież ochronna, i złóż zamówienie online – dostarczymy je do Twojego domu.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości
  • Random