Taśmy miernicze

Brak produktów spełniających kryteria.

Idealna taśma miernicza w zasięgu ręki

Wśród rozmaitych miar dostępnych w ofercie sklepu internetowego StukPuk znajdziesz również rozmaite taśmy miernicze. Będą one niezbędne podczas wielu czynności budowlanych, ale i hobbystycznych. W dziale tym obecne są również taśmy miernicze dla profesjonalistów. Sprawdź!

Rodzaje taśm mierniczych

Bez trudu znajdziesz właśnie tę, która spełni Twoje oczekiwania. W tej kategorii zostały zebrane taśmy miernicze przydatne zarówno w każdym gospodarstwie domowych, jak i profesjonalnym warsztacie oraz takie, które powinny się znaleźć w skrzynce z narzędziami zawodowej ekipy budowlanej. Wśród nich znajdują się miary, wykonane ze stali i włókna szklanego. Jeśli potrzebujesz taśmy mierniczej do prac geodezyjnych, sięgnij po modele specjalnie do tego dostosowane. Są one bardzo długie, odporne na oddziaływanie warunków atmosferycznych i odpowiednio zbudowane, co znacznie ułatwia operowanie nimi. Wyposażone w korbkę taśmy miernicze są o wiele wygodniejsze w użyciu.

Jaką taśmę mierniczą wybrać?

Spośród dostępnych tu miar w formie taśm, możesz wybrać zupełnie podstawowy model lub też sięgnąć po bardziej funkcjonalne narzędzie. To zależy od Twoich oczekiwań oraz pracy, w której wykorzystujesz taśmy miernicze. Te, które posiadają szereg dodatkowych rozwiązań, a ich obudowa jest szczególnie odporna na zniszczenie, z pewnością przydadzą się na plac budowy, gdzie często znajdą zastosowanie. Do domu i pomniejszych remontów możesz wybrać bardziej standardową taśmę mierniczą, jak np. podstawowy model z serii Expert Modeco, za który zapłacisz zaledwie kilkanaście złotych w sklepie internetowym StukPuk. Zwróć uwagę, czy wybrane narzędzie do mierzenia jest odpowiednio zakończone, jeśli zależy Ci na maksymalnej wygodzie i precyzji. Za pomocą zaczepów na końcu taśmy mierniczej łatwo rozpoczniesz mierzenie, nie martwiąc się o jej ręczne przytrzymywanie.

Taśmy miernicze geodezyjne i uniwersalne

Ważną grupą taśm mierniczych są urządzenia do pomiarów geodezyjnych. Cechują się znacznie wydłużonym zasięgiem, przez co ich element pomiarowy wykonany jest ze wzmocnionego włókna szklanego lub trwałej stali. Również operowanie geodezyjną taśmą mierniczą musi być maksymalnie wygodne i zapewniać precyzję mierzenia, dlatego mają one odpowiednią obudowę i duże uchwyty do trzymania. Taki model miary znajdziesz wśród propozycji takich uznanych marek, jak Yato czy Topex. Niektóre, dłuższe uniwersalne taśmy miernicze mogą także nadać się do pomiarów geodezyjnych, jednak modele, które obudowane są klasyczną kasetką bez uchwytu sprawdzą się lepiej na budowie czy podczas remontu niż w terenie. Zobacz, która taśma miernicza przyda się właśnie Tobie!

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości