Zestawy kluczy TORX

Brak produktów spełniających kryteria.

Klucze torx

Klucze torx to popularny rodzaj kluczy trzpieniowych, niezbędnych podczas różnego rodzaju napraw, a także przy niektórych pracach remontowych czy wykończeniowych. Za ich pomocą sprawnie i bez wysiłku wykręcisz lub dokręcisz nawet trudno dostępne śruby. Mamy dla Ciebie szeroki wybór mniejszych i większych zestawów kluczy torx — sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt optymalnie dopasowany do potrzeb.

Klucze torx do trudno dostępnych śrub

Klucze torx to jeden z najpopularniejszych rodzajów kluczy trzpieniowych. Tak jak większość z nich, najczęściej posiadają charakterystyczny kształt litery L. Dzięki nim możesz dokręcać i wykręcać śruby gwiazdkowe o kształcie sześcioramiennej gwiazdy. Ich specyficzna budowa gwarantuje perfekcyjne przenoszenie momentu obrotowego, a co za tym idzie — wysoką skuteczność i komfort pracy.

Tak zwane torxy występują w rozmiarach od T1 do T100. W naszym sklepie posiadamy bogaty wybór zestawów kluczy torx, zawierających od 7 aż do 40 elementów w różnych rozmiarach. Dzięki temu bez problemu znajdziesz komplet kluczy trzpieniowych idealnie dopasowany do konkretnych potrzeb, które sprawdzą się zarówno przy profesjonalnym, jak i amatorskim zastosowaniu. 

Torxy — klucze trzpieniowe o wielu zastosowaniach

Torxy to niezwykle uniwersalne klucze, które posiadają wiele zastosowań. Przydadzą Ci się w podczas majsterkowania i drobnych domowych napraw, a także w garażu. Na co dzień korzystają z nich pracownicy warsztatów samochodowych i rowerowych, profesjonaliści zajmujący się serwisowaniem sprzętu RTV i AGD czy eksperci z branży meblowej.

Nasze klucze gwiazdkowe wykonane są z najwyższej jakości stali chromowo-wanadowej, a niektóre z nich posiadają dodatkowo powłokę satynową. Użycie tych materiałów zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na ścieranie oraz korozję. Dzięki temu zestawy kluczy torx sprawdzą się w każdych, nawet mało sprzyjających warunkach.

Zestawy kluczy torx dla amatorów i profesjonalistów

W naszym sklepie znajdziesz zestawy torx marek Modeco, Topex i Stanley, zawierające same klucze gwiazdkowe w różnych rozmiarach, a także komplety z kluczami o innych końcówkach np. hex oraz splin.

Do wyboru masz klucze trzpieniowe długie i krótkie, w najprostszej wersji zamieszczone na poręcznym stalowym oczku. Możesz też zdecydować się na klucze torx z ergonomiczną dwumateriałową rękojeścią lub funkcjonalnym uchwytem w kształcie scyzoryka. Największe zestawy umieszczono w wygodnych metalowych walizkach. Dla Twojej wygody wybrane komplety posiadają praktyczny opis z zaznaczeniem poszczególnych rozmiarów kluczy. Znajdziesz u nas także końcówki torx na nasadce, przydatne w każdej skrzynce z narzędziami.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości