Klucze rurowe dwustronne

Brak produktów spełniających kryteria.

Klucze rurowe dwustronne – niezbędne narzędzie w warsztacie

Prawidłowe funkcjonowanie każdego przydomowego warsztatu, profesjonalnego warsztatu samochodowego czy zakładu produkcyjnego nie byłoby możliwe bez użycia odpowiednich narzędzi. Jednymi z nich są różnego rodzaju klucze, w tym klucze rurowe dwustronne, dostępne w ofercie naszego internetowego marketu budowlanego.

Klucze rurowe do montażu i demontażu elementów

Jednymi z najczęściej używanych narzędzi ręcznych są klucze nasadowe, w tym zaliczające się do tej kategorii klucze rurowe. Swoim wyglądem przypominają rury wyposażone w specjalne otwory, a ponadto są zwieńczone gniazdami o różnych rozmiarach. Dzięki temu klucze rurowe są w pełni funkcjonalne i mogą być stosowane do przykręcania, wykręcania i regulowania rozmaitych elementów mocujących – śrub, gwintów czy nakrętek. Z pomocą klucza rurowego szybko i sprawnie wykonasz prace montażowe i demontażowe, zarówno o charakterze amatorskim, jak i profesjonalnym.

Budowa i działanie dwustronnego klucza rurowego

Klucz sześciokątny z otworem działa poprzez zastosowane w nim pokrętło, nazywane też przetyczką, które wkłada się poprzecznie w otwór znajdujący się w korpusie. Różne wymiary pokręteł umożliwiają dopasowanie ich do określonego klucza. Możliwe jest również obracanie kluczem za pomocą klucza płaskiego. Specyficzna budowa klucza rurowego sprawia, że pozwala on w wygodny sposób dokręcać, luzować i regulować śruby, także w trudno dostępnych miejscach, do których nie możesz dotrzeć za pomocą innych narzędzi. Wygodna rączka klucza rurowego gwarantuje stabilny chwyt i umożliwia sprawne wykonywanie prac.

Klucze rurowe dwustronne w sklepie StukPuk.pl

W internetowym markecie budowlanym StukPuk zgromadziliśmy szeroki wybór kluczy rurowych, służących do różnego rodzaju konstrukcji, w tym modele zaprojektowane i wykonane przez wiodących producentów – YATO i Topex. Dzięki wykonaniu z wytrzymałej stali chromowanej, oferowane przez nas klucze rurowe cechują się doskonałą żywotnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Starannie zaprojektowane produkty mocno chwytają śruby i nasadki, usprawniając wykonywanie prac konstrukcyjnych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór narzędzi o różnych zastosowaniach i rozmiarach, w tym klucze rurowe o długości od 110 do 210 mm i rozmiarach od 6x7 mm do 27x29 mm. Dzięki temu wyposażysz swój warsztat w praktyczny zestaw narzędzi, w pełni dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości