Klucze płasko-nasadowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Klucze płasko-nasadowe do przydomowego warsztatu

Jeśli w Twoim warsztacie nie ma zbyt dużo miejsca, warto wyposażyć go w narzędzia typu 2 w 1 – takie jak np. klucz płasko-nasadowy. Koniecznie sprawdź, jakie modele takich akcesoriów znajdziesz w ofercie StukPuk!

Do czego służą klucze płasko-nasadowe?

Klucz płasko-nasadowy łączy w sobie zalety oraz zastosowanie klasycznego klucza płaskiego oraz nasadowego. Do czego możesz go wykorzystać w swoim warsztacie? Płaska końcówka doskonale sprawdzi się podczas dokręcania i odkręcania śrub w sytuacji, gdy masz wystarczająco dużo miejsca do manewrowania nim. Klucz nasadowy nadaje się z kolei do stosowania w przypadku śrub o konkretnym kształcie – najczęściej sześciokątnym. Wybierając takie uniwersalne akcesorium, zyskasz zatem dwie korzyści jednocześnie.

Dobry klucz płasko-nasadowy – czyli jaki?

Jeśli chcesz, aby klucz płasko-nasadowy służył Ci przez długi czas, powinieneś wybrać taki, który wykonano z trwałego materiału. Najlepsze akcesoria to te wyprodukowane ze stali chromowo-wanadowej. Odznaczają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie złamie się podczas pracy na twardym podłożu. Warto też wybrać element pokryty powłoką antykorozyjną, który nie straci swoich właściwości pod wpływem wilgoci. Unikaj natomiast kluczy płasko-nasadowych wykonanych z miękkich metali – szybko się odkształcą i przestaną spełniać swoją funkcję. Dobry klucz warsztatowy musi również posiadać odpowiedni rozmiar. Podawana w milimetrach wielkość powinna bowiem pasować do średnicy łba śruby, którą chcesz odkręcić. W asortymencie sklepu internetowego StukPuk znajdują się klucze płasko-nasadowe w szerokiej gamie rozmiarów – z łatwością wybierzesz więc ten, który jest Ci potrzebny!

Oferta kluczy płasko-nasadowych na StukPuk.pl

Szukając klucza płasko-nasadowego, zajrzyj koniecznie do naszej oferty. Proponujemy Ci akcesoria wykonane z najtrwalszych materiałów, które będą spełniać swoją funkcję przez optymalnie długi czas. Będziesz mógł zatem swobodnie z nich korzystać, nie martwiąc się tym, że je złamiesz czy odkształcisz. Zobacz, czym cechuje się nasz klucz płasko-nasadowy Modeco, który wyprodukowano z trwałej stali. Co więcej, narzędzie to jest dostępne w szerokiej palecie rozmiarów od 8 do 19 mm – wybierz to odpowiednie w Twoim przypadku. Możesz również skompletować z nich zestaw kluczy płasko-nasadowych, które sprawdzą się w profesjonalnym warsztacie. Sprawdź pełną ofertę narzędzi ręcznych w internetowym markecie budowlanym StukPuk!

 

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości