Klucze płasko-nasadowe

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

 1. 1275
  Dostępne
  6,20 zł
 2. 1276
  Dostępne
  6,80 zł
 3. 1277
  Dostępne
  7,88 zł
 4. 1278
  Dostępne
  8,65 zł
 5. 1279
  Dostępne
  9,53 zł
 6. 1280
  Dostępne
  10,71 zł
 7. 1281
  Dostępne
  11,00 zł
 8. 1282
  Dostępne
  13,19 zł
 9. 1283
  Dostępne
  14,70 zł
 10. 1284
  Dostępne
  15,56 zł
 11. 33019
  Dostępne
  Dużo i
  186,17 zł

Ustaw kierunek malejący

11 produkt(ów)

Klucze płasko-nasadowe do przydomowego warsztatu

Jeśli w Twoim warsztacie nie ma zbyt dużo miejsca, warto wyposażyć go w narzędzia typu 2 w 1 – takie jak np. klucz płasko-nasadowy. Koniecznie sprawdź, jakie modele takich akcesoriów znajdziesz w ofercie StukPuk!

Do czego służą klucze płasko-nasadowe?

Klucz płasko-nasadowy łączy w sobie zalety oraz zastosowanie klasycznego klucza płaskiego oraz nasadowego. Do czego możesz go wykorzystać w swoim warsztacie? Płaska końcówka doskonale sprawdzi się podczas dokręcania i odkręcania śrub w sytuacji, gdy masz wystarczająco dużo miejsca do manewrowania nim. Klucz nasadowy nadaje się z kolei do stosowania w przypadku śrub o konkretnym kształcie – najczęściej sześciokątnym. Wybierając takie uniwersalne akcesorium, zyskasz zatem dwie korzyści jednocześnie.

Dobry klucz płasko-nasadowy – czyli jaki?

Jeśli chcesz, aby klucz płasko-nasadowy służył Ci przez długi czas, powinieneś wybrać taki, który wykonano z trwałego materiału. Najlepsze akcesoria to te wyprodukowane ze stali chromowo-wanadowej. Odznaczają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie złamie się podczas pracy na twardym podłożu. Warto też wybrać element pokryty powłoką antykorozyjną, który nie straci swoich właściwości pod wpływem wilgoci. Unikaj natomiast kluczy płasko-nasadowych wykonanych z miękkich metali – szybko się odkształcą i przestaną spełniać swoją funkcję. Dobry klucz warsztatowy musi również posiadać odpowiedni rozmiar. Podawana w milimetrach wielkość powinna bowiem pasować do średnicy łba śruby, którą chcesz odkręcić. W asortymencie sklepu internetowego StukPuk znajdują się klucze płasko-nasadowe w szerokiej gamie rozmiarów – z łatwością wybierzesz więc ten, który jest Ci potrzebny!

Oferta kluczy płasko-nasadowych na StukPuk.pl

Szukając klucza płasko-nasadowego, zajrzyj koniecznie do naszej oferty. Proponujemy Ci akcesoria wykonane z najtrwalszych materiałów, które będą spełniać swoją funkcję przez optymalnie długi czas. Będziesz mógł zatem swobodnie z nich korzystać, nie martwiąc się tym, że je złamiesz czy odkształcisz. Zobacz, czym cechuje się nasz klucz płasko-nasadowy Modeco, który wyprodukowano z trwałej stali. Co więcej, narzędzie to jest dostępne w szerokiej palecie rozmiarów od 8 do 19 mm – wybierz to odpowiednie w Twoim przypadku. Możesz również skompletować z nich zestaw kluczy płasko-nasadowych, które sprawdzą się w profesjonalnym warsztacie. Sprawdź pełną ofertę narzędzi ręcznych w internetowym markecie budowlanym StukPuk!