Klucze dynamometryczne

Brak produktów spełniających kryteria.

Klucze i ściągacze do samochodu

Zarówno w profesjonalnym warsztacie samochodowym, jak i w przydomowym garażu powinny znaleźć się specjalistyczne narzędzia. Różne rodzaje kluczy, za pomocą których wymienisz koła lub wykonasz proste zabiegi przy swoim samochodzie, znajdziesz w ofercie internetowego sklepu StukPuk.pl. Sprawdź już teraz!

Klucze do świec zapłonowych

Klucz przegubowy pozwala na szybką i precyzyjną wymianę świec zapłonowych w samochodzie. Przyrząd wykonany jest z mocnej stali oraz posiada specjalną rączkę z izolacją ochronną, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności. Klucz do świec zapłonowych wyposażony został w podwójny przegub, dzięki czemu umożliwia łatwy demontaż świec żarowych nawet w trudno dostępnych miejscach. W asortymencie sklepu internetowego StukPuk.pl znajdziesz klucze w różnych rozmiarach, więc z łatwością dopasujesz je do swojego pojazdu.

Klucz do filtra oleju

Klucz łańcuchowy służy do odkręcania filtra oleju z uchwytem przegubowym. Doskonale sprawdza się nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki dużej rozpiętości łańcucha, przyrząd zapewnia szeroki zakres pracy z wieloma rozmiarami filtrów. Klucz do filtra oleju wytworzony został z wytrzymałych materiałów, dlatego na długi czas zapewnia bezawaryjną eksploatację. W ofercie sklepu dostępny jest także klucz taśmowy, który  umożliwia odkręcanie filtra oleju i złączek śrubowych. Produkt posiada mocny pas zaciskowy z wzmocnioną stopką obręczy, co zapobiega poślizgowi w trakcie pracy. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz prostą konstrukcją. Klucz do odkręcania filtra oleju wyposażono także w rękojeść, która zapewnia wygodę podczas wykonywania zadań przy pojazdach.

Ściągacz do przegubów i łożysk

W warsztacie samochodowych sprawdzi się także specjalistyczny ściągacz do przegubów i umożliwi demontaż zapieczonych części. Przyrząd wykonany został wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, co zapewnia jego długą żywotność. Trójramienny ściągacz doskonale radzi sobie podczas prac w zakresie wysokich obciążeń. Znajduje zastosowanie w serwisach mechanicznych oraz motoryzacyjnych. Przyrząd służy do demontażu kół zębatych, pasowych, a także łożysk. Ściągacz trójramienny stworzony został z wysokogatunkowej stali i wyposażony w 3 chromowane ramiona ułatwiające prace związane wymianą części w pojazdach.

Zastosowanie klucza pneumatycznego i udarowego

Przy pomocy klucza pneumatycznego z łatwością odkręcisz oraz przykręcisz wszelkiego rodzaju śruby, np. przy kołach pojazdów. Dzięki precyzyjnej konstrukcji przyrząd pozwala na wykonanie wielu zadań bez konieczności użycia dużego nakładu siły. Klucz pneumatycznym działa przy pomocy układów sprężonego powietrza, które wytwarza energię niezbędną do prawidłowego funkcjonowania. Z tego powodu  należy dodatkowo zaopatrzyć się w sprężarkę. Klucz udarowy również jest przydatnym i prostym w obsłudze narzędziem. Doskonale sprawdzi się podczas rozmaitych zabiegów, takich jak sezonowa wymiana kół. Zanim zdecydujesz się na zakup tego typu przyrządów, zwróć szczególną uwagę na parametry, jakimi są prędkość oraz moment obrotowy. Zapoznaj się z asortymentem sklepu online StukPuk.pl, gdzie z pewnością znajdziesz praktyczne przyrządy, które pomogą Ci w wielu pracach przy Twoim samochodzie.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości