Klucze do kół samochodowych

Brak produktów spełniających kryteria.

Klucze do kół samochodowych -jakie wybrać?

Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy złapie gumę lub będzie musiał sobie poradzić z inną usterką w aucie. A kiedy trzeba dokręcić koło lub je wymienić, nie obejdzie się bez użycia specjalnego klucza do kół samochodowych. To narzędzie, które może uratować Twoją dalszą podróż.

Klucze do kół w warsztacie i w bagażniku

Szybki dostęp do podstawowych narzędzi ręcznych jest szczególnie ważny w podróży, kiedy od najbliższego warsztatu dzielą Cię kilometry. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym mechanikiem, czy po prostu właścicielem auta, prawdopodobnie zdarzy Ci się sytuacja, w której będziesz musiał użyć klucza do kół samochodowych. W asortymencie StukPuk.pl znajdziesz klucze samochodowe, których z powodzeniem użyją zarówno pracownicy serwisów, jak i laicy w dziedzinie mechaniki. Dzięki ich wykorzystaniu dokręcenie poluzowanej śruby lub wymiana koła będą o wiele łatwiejsze.

Klucze krzyżakowe

Najbardziej znanym rodzajem kluczy do kół samochodowych są klucze krzyżakowe, tzw. krzyżaki. Swoją nazwę zawdzięczają dwóm skrzyżowanym pod kątem prostym ramionom. Dzięki takiej konstrukcji, kupując jeden klucz, zyskujesz cztery końcówki pasujące do różnych śrub. W sklepie StukPuk.pl znajdziesz między innymi klucze krzyżakowe Modeco, charakteryzujące się wysoką wytrzymałością dzięki wykonaniu ze stali chromowo–wanadowej, pokrytej dodatkowo satynową powłoką, która chroni klucz przed korozją. Dla podniesienia wytrzymałości klucza zastosowano także specjalne wzmocnienie w miejscu krzyżowania się ramion. Klucz pasuje do śrub o rozmiarze 17 mm, 19 mm, 21 mm i 23 mm.

Klucze teleskopowe

Narzędzia teleskopowe to klucze do odkręcania kół zaprojektowane tak, by nie trzeba było podczas ich stosowania używać dużej siły fizycznej. Klucze teleskopowe posiadają regulowane ramię, pozwalające zwiększyć jego długość: im dłuższe ramię, tym łatwiej odkręcisz śruby, nawet te mocno zapieczone. Oferowany w naszym sklepie klucz do kół rozciągany Topex można wydłużyć z podstawowych 340 mm do maksymalnych 520 mm. To doskonałe narzędzie do montażu lub demontażu śrub o rozmiarze 17 mm i 19 mm. Jego atutem jest także subtelny kształt, dzięki któremu łatwo go przechowasz.

Klucze do kół samochodowych, które znajdziesz w markecie budowlanym online StukPuk.pl, z powodzeniem wykorzystasz zarówno w warunkach garażowych i warsztatowych, jak i w plenerze. Zadbaj o to, by przebita opona czy inna usterka związane z kołem samochodu nie popsuła Twoich planów. Sprawdź tę kategorię i znajdź klucz do kół, który spełni Twoje oczekiwania.

 

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości