Imadła stałe

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

 1. 307
  Dostępne
  118,93 zł
 2. 308
  Dostępne
  183,80 zł
 3. 306
  Dostępne
  98,95 zł
 4. 6670
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 131,65 zł

  Special Price 115,84 zł

 5. 6671
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 190,65 zł

  Special Price 167,77 zł

 6. 6672
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 281,78 zł

  Special Price 247,97 zł

 7. 6669
  Dostępne
  Dużo i

  Normalna cena: 106,28 zł

  Special Price 93,53 zł

Ustaw kierunek malejący

7 produkt(ów)

Imadło – niezastąpiony pomocnik w każdym warsztacie

Podczas majsterkowania i pracy w warsztacie imadło może okazać się wyjątkowo przydatne, szczególnie jeśli pracujesz często w pojedynkę. Dzięki temu, że materiały, z którymi pracujesz, są stabilnie przytrzymywane, możesz swobodnie ciąć, wiercić, łączyć, szlifować, wyginać czy giąć. Sprawdź imadła dostępne w StukPuk.pl.

Jak działa imadło?

Imadło to doskonale znane majsterkowiczom narzędzie przeznaczone do prac warsztatowych. Dzięki niemu solidnie zamocujesz dowolne elementy, by poddać je późniejszej obróbce. Jego konstrukcja jest stosunkowo prosta – składają się na nią dwie szczęki zaciskane za pomocą śruby, która napędzana jest pokrętłem. Jego stosowanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię, a także wykonać swoje zadanie jeszcze bardziej precyzyjnie. A to wszystko dzięki stabilnemu mocowaniu do podłoża za pomocą śrub.

Przy wyborze imadła możesz zdecydować się na zakup różnych wariantów tego narzędzia. Dostępne jest ono w kilku kategoriach wagowych, mieszczących się w przedziale od 4,5 do 10 kilogramów. Opcjonalna jest również szerokość szczęk – od 100 do 1500 mm. Imadła dostępne w budowlanym markecie online Stuk.pl są wykonane z twardego i bardzo wytrzymałego materiału. Poszczególne modele są dodatkowo wyposażone w kowadło, które doskonale sprawdza się podczas obróbki metali.

Do czego wykorzystać imadło?

Ten wszechstronny przyrząd ma wiele zastosowań. Jeśli rozważasz zakup imadła stałego do Twojego domowego warsztatu, pozwoli Ci ono na mi.in. na cięcie drewna i metalu – dzięki unieruchomieniu materiału w imadle nie ucieknie on spod ostrza. Przytniesz w ten sposób drewniane belki, metalowe rurki, płaskowniki czy elementy z tworzyw sztucznych. Utrzymanie ich w bezruchu zapewni Ci gładkie cięcie. Imadło będzie pomocne także podczas wiercenia – oszczędzisz czas podczas wykonywania wielu nawiertów w jednym elemencie i – co najważniejsze – znacząco zwiększysz precyzję działania.

Jeśli chcesz łączyć elementy, za pomocą imadła prawidłowo ściśniesz chociażby drewno podczas klejenia. Jego użycie pozwoli również na łączenie instalacji wodociągowo-kanalizacyjnej lub grzewczej. Produkt ten będzie pomocny także podczas szlifowania przyciętych wcześniej listewek czy zaśniedziałych rur instalacji wodnej. Ułatwi Ci także gięcie – mocując w imadle dwie rurki i pozostawiając między nimi szczelinę, możesz w nią wkładać różne elementy i dowolnie je naginać bez większego nakładu siły własnej.

Wybierz idealne imadło w sklepie StukPuk.pl i ciesz się efektywną pracą!

 • Najczęściej oglądane
 • Nowości