Imadła obrotowe

Brak produktów spełniających kryteria.

Imadła obrotowe dla amatorów i profesjonalistów

Imadło obrotowe to podstawowe narzędzie ręczne, które przyda się zarówno w przydomowym garażu, jak i w profesjonalnym warsztacie ślusarskim czy motoryzacyjnym. Dzięki niemu staranna obróbka różnego rodzaju materiałów stanie się o wiele bardziej komfortowa. Mamy dla Ciebie praktyczne imadła obrotowe renomowanych marek — zobacz, co przygotowaliśmy!

Imadło obrotowe do każdego warsztatu

Imadło obrotowe to niezwykle praktyczne narzędzie, które przyda się w każdym warsztacie. W przydomowym garażu pomoże Ci w wykonaniu wielu drobnych napraw, będzie też niezbędne przy hobbystycznym majsterkowaniu. 

Imadło ślusarskie obrotowe, nazywane też często imadłem warsztatowym, to również ważne narzędzie pracy dla profesjonalistów. Nie może go zabraknąć w warsztatach ślusarskich, motoryzacyjnych czy ogólnomechanicznych, a także w serwisach hydraulicznych.

Imadła obrotowe zbudowane są z solidnych szczęk, kowadła przydatnego przy obróbce metali oraz obrotowej głowicy. Pomiędzy szczękami umieszczany jest obrabiany materiał — zostaje on stabilnie unieruchomiony, co umożliwia precyzyjną i wygodną pracę.

Imadło ślusarskie obrotowe dla najbardziej wymagających

W naszym sklepie StukPuk przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór wysokiej jakości imadeł obrotowych renomowanych marek Modeco, Topex oraz Yato. Są to imadła stołowe, które bez problemu przytwierdzisz do stołu warsztatowego, co umożliwi Ci pracę także z ciężkimi i mało poręcznymi materiałami.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy profesjonalne imadła warsztatowe z doskonałej jakości materiałów — szczęki i kowadło zostały wykonane z hartowanej stali, a korpus z żeliwa. Znajdziesz u nas imadła posiadające dodatkowe elementy, jak np. uchwyt do rur czy specjalne szczęki do profili, obracające się o 360 stopni zarówno w poziomie, jak i w pionie. Dodatkowo mechanizm obrotu wyposażony został w praktyczną blokadę. Możesz wybrać także funkcjonalny model z wymiennymi szczękami oraz wygodną podziałką wychylenia względem osi poziomej, zlokalizowaną na korpusie.

Imadła warsztatowe dopasowane do potrzeb

Niezależnie od tego, czy szukasz imadła do domowych napraw, czy też do codziennej zawodowej pracy, w naszej ofercie z pewnością odnajdziesz odpowiedni model. Wszystkie imadła obrotowe wyróżniają się wykonaniem z twardych i wytrzymałych materiałów, co zapewnia bezpieczną i skuteczną pracę.

Możesz wybierać wśród imadeł warsztatowych o różnej wadze, z rozwarciem szczęk w zakresie od 60 do 150 mm oraz o grubości szczęk od 40 do 200 mm.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości