Narzędzia podstawowe – niezbędnik majsterkowicza

Zakładasz własny warsztat, w którym będziesz wykonywał konstrukcje użytkowe lub dekoracyjne? A może potrzebujesz skompletować zestaw narzędzi ręcznych, które przydadzą Ci się podczas licznych napraw oraz prac remontowo-budowlanych w gospodarstwie domowym? W tym dziale internetowego sklepu budowlanego StukPuk zgromadziliśmy dla Ciebie narzędzia podstawowe, bez których nie obędzie się żaden majsterkowicz.

Wkrętaki, szczypce i klucze

Jednymi z podstawowych narzędzi ręcznychwkrętaki, dzięki którym możesz z łatwością mocować i usuwać wkręty różnego typu. Śrubokręty posiadają wiele zakończeń, tak aby dopasowanie ich do poszczególnych rodzajów połączeń przebiegało jak najsprawniej. Liderzy rynku, tacy jak Modeco, Stanley, Topex oraz Yato prezentują swoje wyroby w naszej ofercie. Znajdziesz tutaj nie tylko wkrętaki, ale także szereg szczypiec do przytrzymywania, cięcia czy kształtowania obrabianych elementów. Przydatnymi narzędziami podstawowymi okażą się też klucze – dynamometryczne, francuskie, fajkowe, płaskie, oczkowe oraz imbusowe. Wszystkie modele dostępne są w naszym sklepie budowlanym online.

Perfekcyjnie wyposażony warsztat

Wyobrażasz sobie przeprowadzenie prac remontowych, budowlanych lub naprawczych bez młotka? Modele dostępne w asortymencie sklepu StukPuk zadowolą zarówno majsterkowiczów z zacięciem stolarskim, jak i zajmujących się demontażem konstrukcji, obróbką blachy lub kamienia czy też pracami murarskimi. Precyzyjne prace niemożliwe byłyby natomiast bez wykorzystania miar, takich jak miara składana Topex czy miara zwijana Modeco. Funkcjonalność imadeł w szczególności docenią ci, dla których dokładna obróbka materiałów jest kluczowa – to podstawowe narzędzie ręczne skutecznie unieruchomi każdy element. Nitownice i zszywacze spełnią wysokie oczekiwania odnośnie łączenia materiałów – zarówno drewna i metalu, jak i wszelkiego rodzaju tkanin.

Zestawy i inne narzędzia podstawowe

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z majsterkowaniem, zwróć uwagę na przygotowane przez nas zestawy narzędzi podstawowych. Znajdziesz tu komplety kluczy, wkrętaków, narzędzia wielofunkcyjne oraz szereg innych akcesoriów, które uczynią z Ciebie złotą rączkę. W asortymencie internetowego sklepu budowlanego StukPuk uwzględniliśmy również takie narzędzia ręczne, jak giętarka do rur, czyścik do rur, klucz łańcuchowy czy gratownik, abyś wszystkie potrzebne Ci produkty mógł znaleźć w jednym miejscu. Zamów narzędzia podstawowe do swojego warsztatu w naszym sklepie online, a dostarczymy Ci je na wskazany adres – wyposażysz swój warsztat szybko i bez wychodzenia z domu.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości