30% Taniej Darmowa dostawa Szybka wysyłka
Zamów lub zapytaj:
tel. +48 71 750 60 06

kontakt@stukpuk.pl

Worki budowlane

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

 1. 17743
  0 i
  8,87 zł
 2. 17747
  0 i
  8,20 zł
 3. 17748
  Dostępne
  100 i
  8,11 zł
 4. 17749
  Dostępne
  100 i
  9,25 zł
 5. 17750
  0 i
  24,69 zł
 6. 34643
  Dostępne
  9,86 zł

Ustaw kierunek malejący

6 produkt(ów)

Worki budowlane

Worki budowlane należą do tego rodzaju akcesoriów, które nie zwracają na siebie uwagi, jednak są niezbędne na każdej budowie. To właśnie dzięki nim możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa i porządku, a co za tym idzie — uniknięcie chaosu i usprawnienie prac. Odpowiednio dopasowane do potrzeb worki na odpady budowlane przydadzą Ci się także podczas remontu, prac ogrodowych czy nawet większych porządków. Zobacz, jakie modele znajdziesz w naszym sklepie!

Worki budowlane — niezbędne na każdej budowie

Worki budowlane to akcesoria, bez których niemożliwe byłoby przeprowadzenie jakichkolwiek prac budowlanych lub remontowych. Podczas robót konstrukcyjnych, wykonywania instalacji, wykańczania wnętrz czy nawet ich dekorowania z pewnością będziesz mieć do czynienia z ogromną ilością odpadów budowlanych. Te niewielkie objętościowo i lekkie możesz wprawdzie zapakować do tradycyjnych worków na śmieci, chociaż worki budowlane są większe i wygodniejsze. Jednak ciężkie materiały jak np. gruz, odpady materiałów ceramicznych czy duże ilości gleby bądź kamienia wymagać będą użycia bardziej solidnych worków.

Worki na gruz i inne odpady budowlane wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu możesz bezpiecznie przenosić w nich ciężkie i ostro zakończone elementy. Sprawdzą się doskonale także przy lżejszych odpadach, które jednak ze względu na dużą ilość trudno byłoby pomieścić w standardowych workach. Są to np. usunięte okleiny, tapety i tynki, odpady z PCV np. różnego rodzaju rury i ramy okienne, a także materiały izolacyjne i drewno.

Worki na gruz i inne odpady budowlane: najważniejsze cechy

W naszym sklepie StukPuk znajdziesz wysokiej jakości worki budowlane marki Topex, stworzone z myślą o różnych zastosowaniach. W przeciwieństwie do standardowych worków na odpady produkowanych z HDPE, czyli polietylenu o wysokiej gęstości, wykonane są z LDPE. To polietylen o niskiej gęstości, oprócz wysokiej wytrzymałości wyróżniający się także miękkością i rozciągliwością. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że worek rozedrze się, natrafiając na ostrą krawędź.

Wybierając worki na odpady budowlane, masz do dyspozycji produkty o różnej grubości, w wielu wymiarach i pojemnościach. Pamiętaj o dopasowaniu parametrów worka do konkretnego przeznaczenia, co zapewni komfort pracy i pozwoli uniknąć bałaganu.

Worki na odpady budowlane dla lepszej organizacji i bezpieczeństwa

Mamy dla Ciebie szeroki wybór worków budowlanych marki Topex, dzięki którym praca na budowie, przy remoncie lub w ogrodzie stanie się o wiele łatwiejsza. Dostępne są worki w kilku wymiarach m.in. 70x110 cm czy 120x150 cm, o pojemności 80, 120 lub 240 litrów.

Wszystkie dostępne w sklepie StukPuk worki na odpady budowlane wykonane są z wytrzymałej folii LDPE o różnej grubości: od 35 do 100 mic.