Worki budowlane

Brak produktów spełniających kryteria.

Worki budowlane

Worki budowlane należą do tego rodzaju akcesoriów, które nie zwracają na siebie uwagi, jednak są niezbędne na każdej budowie. To właśnie dzięki nim możliwe jest zachowanie bezpieczeństwa i porządku, a co za tym idzie — uniknięcie chaosu i usprawnienie prac. Odpowiednio dopasowane do potrzeb worki na odpady budowlane przydadzą Ci się także podczas remontu, prac ogrodowych czy nawet większych porządków. Zobacz, jakie modele znajdziesz w naszym sklepie!

Worki budowlane — niezbędne na każdej budowie

Worki budowlane to akcesoria, bez których niemożliwe byłoby przeprowadzenie jakichkolwiek prac budowlanych lub remontowych. Podczas robót konstrukcyjnych, wykonywania instalacji, wykańczania wnętrz czy nawet ich dekorowania z pewnością będziesz mieć do czynienia z ogromną ilością odpadów budowlanych. Te niewielkie objętościowo i lekkie możesz wprawdzie zapakować do tradycyjnych worków na śmieci, chociaż worki budowlane są większe i wygodniejsze. Jednak ciężkie materiały jak np. gruz, odpady materiałów ceramicznych czy duże ilości gleby bądź kamienia wymagać będą użycia bardziej solidnych worków.

Worki na gruz i inne odpady budowlane wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością, dzięki czemu możesz bezpiecznie przenosić w nich ciężkie i ostro zakończone elementy. Sprawdzą się doskonale także przy lżejszych odpadach, które jednak ze względu na dużą ilość trudno byłoby pomieścić w standardowych workach. Są to np. usunięte okleiny, tapety i tynki, odpady z PCV np. różnego rodzaju rury i ramy okienne, a także materiały izolacyjne i drewno.

Worki na gruz i inne odpady budowlane: najważniejsze cechy

W naszym sklepie StukPuk znajdziesz wysokiej jakości worki budowlane marki Topex, stworzone z myślą o różnych zastosowaniach. W przeciwieństwie do standardowych worków na odpady produkowanych z HDPE, czyli polietylenu o wysokiej gęstości, wykonane są z LDPE. To polietylen o niskiej gęstości, oprócz wysokiej wytrzymałości wyróżniający się także miękkością i rozciągliwością. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że worek rozedrze się, natrafiając na ostrą krawędź.

Wybierając worki na odpady budowlane, masz do dyspozycji produkty o różnej grubości, w wielu wymiarach i pojemnościach. Pamiętaj o dopasowaniu parametrów worka do konkretnego przeznaczenia, co zapewni komfort pracy i pozwoli uniknąć bałaganu.

Worki na odpady budowlane dla lepszej organizacji i bezpieczeństwa

Mamy dla Ciebie szeroki wybór worków budowlanych marki Topex, dzięki którym praca na budowie, przy remoncie lub w ogrodzie stanie się o wiele łatwiejsza. Dostępne są worki w kilku wymiarach m.in. 70x110 cm czy 120x150 cm, o pojemności 80, 120 lub 240 litrów.

Wszystkie dostępne w sklepie StukPuk worki na odpady budowlane wykonane są z wytrzymałej folii LDPE o różnej grubości: od 35 do 100 mic.

  • Najczęściej oglądane
  • Nowości